Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

28 listopada
Konkurs poetycki „Między dobrem a złem”

– Krzysztof Mazerant z kl. VIII – wyróżnienie

 

22 listopada

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w zawodach piłki ręcznej chłopców

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Bartosz Gołąb z  kl. VII

– Jakub Greń z  kl. VII

– Bartłomiej Jakubas  z kl. VII

– Patryk Kiełt  z kl. VIII

– Oskar Lipczyński z kl. VII

– Karol Marciak z kl. VII

– Krzysztof Mazerant  z kl. VIII

– Oskar Paradowski z kl. VII

– Oliwier Pieniążek z kl. VIII

– Antoni Roman z kl. VII

– Jan Szyk z kl. VIII

– Marek Wańcio z kl. VII

 

20 listopada

Konkurs plastyczny „Listy do Ziemi”

– Jakub Dubanik z kl. III – nagroda
– Urszula Czereba z kl. III – wyróżnienie

 

19 listopada

Konkurs plastyczny „Jestem przyjacielem  osoby z niepełnosprawnością intelektualną”

– Emilia Bednarska z kl. VII – I miejsce

– Amelia Telega z kl. VI – wyróżnienie

 

18 listopada

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu „A to Polska właśnie…”

– Emilia Socha z kl. IV – II miejsce (kat. piosenka patriotyczna kl. IV-VI)

– Piotr Wawrzyszko z kl. V – wyróżnienie (kat. recytacja kl. IV-VI)

– Emilia Bednarska z kl. VII – I miejsce (kat. recytacja kl. VII-VIII)

– Karol Marciak z kl. VII – III miejsce (kat. recytacja kl. VII-VIII)

– Zofia Duszko z kl. VII – wyróżnienie (kat. recytacja kl. VII-VIII)

– Krzysztof Mazerant z kl. VIII – wyróżnienie (kat. recytacja kl. VII-VIII)

– Emilia Bednarska z kl. VII – I miejsce (kat. piosenka patriotyczna kl. VII-VIII)

– Oliwia Broda z kl. VII – wyróżnienie (kat. piosenka patriotyczna kl. VII-VIII)

 

15 listopada

II Powiatowy Konkurs Landeskunde. Niemcy – kraj i jego mieszkańcy

– Bartosz Gołąb z  kl. VII – II miejsce

– Karol Marciak z kl. VII – wyróżnienie

– Miłosz Zawadzki z kl. VII – wyróżnienie

 

15 listopada

Igrzyska Dzieci 2019/2020 w zawodach minipiłki ręcznej chłopców

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w  składzie:

– Tomasz Cichowlaz  z kl. VI

– Wiktor Drabik z kl. VI

– Mikołaj Duda z kl. VI

– Maksymilian Gałuszka  z kl. VI

– Łukasz Kałamarz  z kl. VI

– Mateusz Kałamarz z kl. VI

– Jan Kardyś  z kl. V

– Dominik Smoliniec z kl. VI

– Szymon Szyk z  kl. V

– Piotr Wawrzyszko z kl. V

– Natan Żołyniak z kl. VI

 

15 listopada

XV Edycja Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego

– Faustyna Frączek z  kl. VII – III miejsce

 

13 listopada

Konkurs plastyczny „Moje czyste Miasto Jarosław”

– Weronika Pokrywka z  kl. IV – wyróżnienie

 

05 listopada

Igrzyska Dzieci 2019/2020 w szachach drużynowych na szczeblu rejonowym

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. VI

– Łukasz Kałamarz z kl. VI

– Mikołaj Duda z kl. VI

– Mateusz Kałamarz z kl. V

 

31 października

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z biologii

– Martyna Pałys z  kl. VIII – zakwalifikowana do etapu rejonowego

 

29 października

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w drużynowym turnieju tenisa stołowego chłopców

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Bartłomiej Jakubas  z kl. VII

– Oskar Lipczyński z kl. VII

– Karol Marciak z kl. VII

 

29 października

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w drużynowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Anna Cielęcy z  kl. VIII

– Martyna Pałys z  kl. VIII

 

29 października

Igrzyska Dzieci 2019/2020 w szachach drużynowych na szczeblu powiatowym

I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. VI

– Łukasz Kałamarz z kl. VI

– Mateusz Kałamarz z kl. V

– Arkadiusz Gloc z kl. IV

 

26 października

XII Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej

– Zofia Duszko z kl. VII – nagroda (kat. recytacja)

– Oskar Paradowski z kl. VII – wyróżnienie (kat. recytacja)

 

26 października

XVII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum” w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

II miejsce dla zespołu „Uśmiech” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w  składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. VI

– Maja Mędrala z kl. VI

– Katarzyna Pawluk z kl. VI

– Łucja Nowak z kl. VI

– Helena Pawluk z  kl. IV

– Przybyło Anna z kl. VI

– Szymuś Amelia  z kl. VI

– Dagmara Kłak z kl. VI

–  Paulina Maciałek z kl. VI

– Mateusz Kałamarz z kl. V

– Emilia Socha  z kl. IV

– Emilia Bednarska  z kl. VII

– Oliwia Broda z kl. VII

– Bartosz Gołąb z kl. VII

– Weronika Korczyńska  z kl. V

 

26 października

XVII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum” w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

– Emilia Bednarska z kl. VII – I miejsce (kat. piosenka obcojęzyczna)

 

25 października

Regionalny Przegląd Pieśni Maryjnej „Stań się muzyką i nie mijaj, Ave Maria”

– Nina Szymańska   z kl. I – III miejsce (kat. solista kl. I-III)

– Emilia Bednarska z kl. VII – I miejsce (kat. solista kl. IV-VIII)

– Emilia Socha  z kl. IV – III miejsce ( kat. solista kl. IV-VIII)

– Helena Pawluk z kl. IV – wyróżnienie ( kat. solista kl. IV-VIII)

– Oliwia Broda z kl. VII – wyróżnienie ( kat. solista kl. IV-VIII)

 

25 października

XVIII Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

– Emilia Bednarska z kl. VII – II miejsce (kat. recytacja)

– Zofia Duszko z kl. VII – III miejsce

– Faustyna Frączek z  kl. VII – wyróżnienie

 

24 października

Igrzyska Dzieci 2019/2020 w szachach drużynowych

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Dagmara Kłak z kl. VI

– Łukasz Kałamarz z kl. VI

– Mateusz Kałamarz z kl. V

– Arkadiusz Gloc z kl. IV

 

23 października

III Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca…”

– Oliwia Broda z kl. VII – III miejsce

– Krzysztof Mazerant  z kl. VIII – wyróżnienie

 

16 października

Konkurs recytatorski „Wawrzynek 2019”

– Krzysztof Mazerant z kl. VIII – I miejsce (kat. kl. VII-VIII)

– Oliwia Broda z kl. VII – II miejsce (kat. kl. VII-VIII)

– Zofia Duszko z kl. VII – wyróżnienie (kat. kl. VII-VIII)

 

02 października

VI edycja konkursu „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”

– Emilia Socha z kl. IV – I miejsce (kat. piosenka)

– Anna Przybyło z kl. VI  – wyróżnienie (kat. recytacja)

– Krzysztof Mazerant z  kl. VIII – wyróżnienie (kat. recytacja)

Listopad 28, 2019