Osiągnięcia uczniów roku szkolnym 2020/2021
17 czerwca
Powiatowy konkurs „Mistrz Matematyki”
– Antoni Kołakowski z kl. VI – finalista
17 czerwca
Konkurs plastyczny „W świecie dziecięcych marzeń – Rowerem i z plecakiem przez Polskę”
– Laura Baran z kl. I – nagroda
– Michał Dubanik z kl. III- nagroda
– Emilia Bednarska z kl. VIII – nagroda
16 czerwca
Ogólnopolski Konkurs Literacki „Moja Kochana Mama”
– Hanna Szyk z kl. II – wyróżnienie
– Ada Stefanowska z kl. II- wyróżnienie
08 czerwca
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy LEON z matematyki
– Bartłomiej Styrna z kl. III– laureat (4 miejsce)
– Klara Wsół z kl. III – laureat (10 miejsce)
08 czerwca
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy LEON z języka angielskiego
– Maja Kiełbasa z kl. III– laureat (6 miejsce)
31 maja
Ogólnopolski Konkurs plastyczno-techniczny „Ze starego coś nowego”
– Laura Baran z kl. I – wyróżnienie
25 maja
Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Być jak Anna”
– Emilia Bednarska z kl. VIII – nagroda
17 maja
Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
– Emilia Bednarska z kl. VIII – wyróżnienie
14 maja
Szkolny konkurs pięknego czytania dla klasy I „Zostań Mistrzem Czytania”
– Piotr Kuryło – I miejsce
– Julia Mazur – I miejsce
– Dominik Korczyński – II miejsce
– Magdalena Gołąb – II miejsce
– Amelia Wójtów – III miejsce
12 maja
Konkurs na plakat „Bądź fit – aktywnie, zdrowo i kolorowo”
– Anna Przybyło z kl. VII – I miejsce
10 maja
XXI Wojewódzki konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
– Anna Przybyło z kl. VII – II miejsce (kat. plastyczna)
– Emilia Bednarska z kl. VIII – wyróżnienie (kat. plastyczna)
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – II miejsce (kat. recytacja)
– Zofia Duszko z kl. VIII – wyróżnienie (kat. recytacja)
– Faustyna Frączek z kl. VIII – wyróżnienie (kat. recytacja)
06 maja
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z fizyki
– Karol Marciak z kl. VIII – finalista
05 maja
Międzyszkolny konkurs „W świecie baśni”
– Szymon Kiełt z kl. IV – wyróżnienie
– Natalia Pawlik z kl. IV – wyróżnienie
27 kwietnia
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Annie Jenke
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – I miejsce
– Emilia Bednarska z kl. VIII – III miejsce
27 kwietnia
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – bardzo dobry wynik
26 kwietnia
Powiatowy Konkurs Mistrz Matematyki
– Antoni Kołakowski z kl. VI – zakwalifikowany do etapu powiatowego
– Szymon Szyk z kl. VI – zakwalifikowany do etapu powiatowego
19 kwietnia
Powiatowy Konkurs Mali Giganci Matematyki
– Bartłomiej Styrna z kl. III – II miejsce
19 kwietnia
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”
– Paulina Maciałek z kl. VII – wyróżnienie
– Amelia Pięknik z kl. VIII – wyróżnienie
– Julia Żołyniak z kl. VII – wyróżnienie
– Wiktoria Chmielowicz z kl. VIII – wyróżnienie
– Zofia Bąk z kl. VII – wyróżnienie
– Karol Marciak z kl. VIII – wyróżnienie
– Laura Adamik z kl. VII – wyróżnienie
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – wyróżnienie
– Katarzyna Pawluk z kl. VII – wyróżnienie
14 kwietnia
Konkurs słowno-muzyczny „Dziś idę walczyć mamo…” Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych
– Zofia Duszko z kl. VIII – III miejsce (kat. recytacja)
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – wyróżnienie (kat. recytacja)
14 kwietnia
XVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu „Juliusz Słowacki i jego epoka”
– Zofia Duszko z kl. VIII – I miejsce (kat. recytacja)
– Faustyna Frączek z kl. VIII – III miejsce (kat. recytacja)
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – wyróżnienie (kat. recytacja)
– Zofia Bąk z kl. VII – wyróżnienie (kat. wiedza)
18 marca
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy razem ze Świętą Matką Paulą”
– Weronika Pokrywka z kl. V – nagroda
– Nina Szymańska z kl. II – nagroda
11 marca
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z fizyki
– Karol Marciak z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
03 lutego
Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
– Oliwia Broda z kl. VIII – II miejsce (kat. solista)
– Emilia Bednarska z kl. VIII – III miejsce (kat. solista)
– Piotr Wawrzyszko z kl. VI – wyróżnienie (kat. solista)
15 stycznia
Ogólnopolski konkurs plastyczny na kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia”
– Hanna Kandybowicz z kl. II – nagroda sponsora
13 stycznia
Konkurs świątecznej piosenki anglojęzycznej online „Christmas melodies”
– Emilia Bednarska z kl. VIII – I miejsce (kat. kl. VIII szkoły podstawowej)
10 grudnia
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z fizyki
– Karol Marciak z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu rejonowego
07 grudnia
Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowe Ozdoby”
– Hanna Kandybowicz z kl. II – wyróżnienie ( kat. I 6-9 lat)
04 grudnia
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja”
– Miłosz Fudała z kl. V – nagroda ( II kat. 8-11 lat)
– Mikołaj Fudała z gr. 0b – nagroda ( I kat. 4-7 lat)
– Kamila Plasło z kl. II – wyróżnienie ( I kat. 4-7 lat)
– Ksawery Browarny z gr. 0b – wyróżnienie ( I kat. 4-7 lat)
04 grudnia
Olimpiada Matematyczna Juniorów
– Maciej Ruszel z kl. VIII – zakwalifikowany do zawodów II stopnia
02 grudnia
XIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik
– Emilia Bednarska z kl. VIII – wyróżnienie
30 listopada
Konkurs plastyczny Polskiego Radia „Choinki Jedynki”
– Laura Mołoń z kl. V – nagroda
10 listopada
Konkurs recytatorski Wierszy o jesieni „Wawrzynek”
– Zofia Duszko z kl. VIII – nagroda główna WAWRZYNEK (kat. klas VI-VIII)
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – II miejsce (kat. klas VI-VIII)
– Emilia Bednarska z kl. VIII – wyróżnienie (kat. klas VI – VIII)
– Helena Pawluk z kl. V – wyróżnienie (kat. klas IV-VI)
02 listopada
X Międzynarodowy konkurs Maks Matematyczny
– Marek Wańcio z kl. VIII – osiągnięcie Db (107 miejsce w kraju, 8 w województwie) kat. kl. VIII
– Łukasz Kałamarz z kl. VII – osiągnięcie Db (100 miejsce w kraju, 8 w województwie) kat. kl. VII
– Oskar Paradowski z kl. VIII – osiągnięcie Db (108 miejsce w kraju, 9 w województwie) kat. kl. VIII
24 października
XIII Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej
– Zofia Duszko z kl. VIII – I miejsce (kat. poezja kresowa – recytacja kl. VII – VIII)
– Oliwia Broda z kl. VIII – I miejsce (kat. poezja kresowa – recytacja kl. VII – VIII)
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – II miejsce (kat. poezja kresowa – recytacja kl. VII – VIII)
19 października
XVIII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum”
I miejsce dla zespołu Uśmiech ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
– Łukasz Kałamarz z kl. VII
– Maja Mędrala z kl. VII
– Katarzyna Pawluk z kl. VII
– Anna Przybyło z kl. VII
– Dagmara Kłak z k. VII
– Paulina Maciałęk z kl. VII
– Amelia Telega z kl. VII
– Mateusz Kałamarz z kl. VI
– Helena Pawluk z kl. V
– Emilia Socha z kl. V
12 października
Konkurs „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”
– Bartosz Gołąb z kl. VIII – I miejsce
– Zofia Duszko z kl. VIII – I miejsce
– Piotr Wawrzyszko z kl. VI – II miejsce
– Anna Przybyło z kl. VII – III miejsce
– Oliwia Broda z kl. VIII – wyróżnienie