Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022

19 maja

II Edycji Konkursu pt. „Dziś idę walczyć mamo…”

Kategoria plastyczna:

Nadia Blok z kl. VIII – I miejsce

 

Kategoria recytacja:

Helena Pawluk z kl. VI – II miejsce

 

18 maja

XXX Przegląd Form Teatralnych ,,Jarosławski Kacperek 2022″

Grupa Teatralna „Diamentowa Dwunastka” – nagroda

Oksana Kraus kl. III

Ewa Domaradzka kl. III

Adela Gloc kl. III

Maja Paluch kl. III

Nina Szymańska Kl. III

Magdalena Dubanik kl. III

Ada Stefanowska kl. III

Hanna Szyk kl. III

Nadia Kasprzak kl. III

Hanna Kandybowicz kl. III

Amelia Wójtów kl. II

 

14 maja

XVII Regionalny Festiwal Piosenki „Malin koszyk”

Nina Szymańska z kl. III – I miejsce

 

09 maja

XXXI Konkursu Piosenki o Złoty Klucz do Sławy

Magdalena Gołąb z kl. II – wyróżnienie

Nina Szymańska z kl. III – II miejsce

 

30 kwietnia

XXII edycja Wojewódzkiego Konkursu „Sacrum w literaturze i sztuce”


W kategorii recytacja:
Anna Przybyło z kl. VIII – II miejsce

Helena Pawluk z kl. VI – III miejsce

 

W kategorii śpiew:

Helena Pawluk z kl. VI – wyróżnienie

 

W kategorii plastycznej:

Nadia Blok z kl. VIII – III miejsce

Amelia Szymuś z kl. VIII – III miejsce

 

22 kwietnia

XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu „Juliusz Słowacki i jego epoka”

Kategoria recytacja:

Anna Przybyło z kl. VIII – i miejsce

 

Kategoria wiedza:

Laura Adamik z kl. VIII – III miejsce

Katarzyna Pawluk z kl. VIII – wyróżnienie

 

21 kwietnia

Półfinał Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w Literaturze i Sztuce w kategorii Poezji Śpiewanej

Łukasz Kałamarz z kl. VIII – wyróżnienie

 

20 kwietnia

Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. 4-8

Weronika Kroczyńska z kl. VII – I miejsce

Michalina Cymbalista z kl. VI – I miejsce

Łukasz Kałamarz z kl. VIII – I miejsce

Laura Adamik z kl. VIII – I miejsce

Katarzyna Pawluk z kl. VIII – II miejsce

Emilia Borowiecka z kl. VII – II miejsce

Natalia Gołąb z kl. VII – III miejsce

Iga Zawadzka z kl. VIII – III miejsce

 

22 kwietnia

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Annie Jenke

– Laura Adamik z kl. VIII – III miejsce

– Karolina Pałys z kl. VII – III miejsce

 

13 kwietnia

Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. 2-3

Magdalena Gołąb z kl. 2 – I miejsce

Amelia Wójtów z kl. 2  – I miejsce

Kamila Plasło z kl. 3  – I miejsce

Dominik Korczyński z kl. 2 – II miejsce

Karol Kot z kl. 3  – II miejsce

Ignacy Świstowicz z kl. 3 – II miejsce

Adela Gloc z kl. 3 – III miejsce

Nadia Kasprzak z kl. 3 – III miejsce

Franciszek Mędrala z kl. 2 – wyróżnienie

 

09 kwietnia

Szkolny Konkurs Plastyczny „Droga Krzyżowa”

– Elżbieta Kołakowska z kl. IV – I miejsce

– Magdalena Gołąb z kl. II – I miejsce

– Adela Gloc z kl. III – II miejsce

– Dominika Kardyś z kl. VI – II miejsce

– Iza Płonka z kl. VI – III miejsce

– Nina Szymańska z kl. III – III miejsce

– Kamila Plasło z kl. III – wyróżnienie

 

06 kwietnia

Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Trójwymiarowy Świat Matematyki-Domy na kółkach”

– Nina Szymańska z kl. 3 – wyróżnienie

 

01 kwietnia

Szkolny Konkurs „Wiosna spisana wierszem”

– Gabriela Hojnik z kl. I – I miejsce

– Antoni Kluza z kl. I – II miejsce

– Oksana Kraus z kl. III – III miejsce

– Adela Gloc z kl. III – III miejsce

– Nina Szymańska z kl. III – wyróżnienie

– Hanna Kandybowicz z kl. III – wyróżnienie

 

29 marca

Wiosna W Sercu Wiosna Wkoło – Konkurs Recytatorski  XIII EDYCJA

– Maja Kiełbasa z kl. IV – II nagroda

– Ksawery Browarny z kl. I – wyróżnienie

 

23 marca

Kuratoryjny Konkurs z Fizyki etap III – zakwalifikowani

– Laura Adamik z kl. VIII

– Łukasz Kałamarz z kl. VIII

 

09 marca

Konkurs Sarzyński z Chemii – I etap

– Anna Przybyło z kl. VIII

 

09 marca

X Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej  SREBRNA SZYBA

– Tymoteusz Kłak kl. III – laureat II miejsca w gr.1, kategoria B

 

09 marca

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”

– Laura Adamik – z kl. VIII wyróżnienia za bardzo dobry wynik

– Julia Żołyniak – z kl. VIII bardzo dobry wynik

 

09 marca

Ogólnopolski  Konkurs Polonistyczny „FRASZKA”

– Wiktor Drabik – z kl. VIII wyróżnienie za bardzo dobry wynik

– Inka Plasło – z kl. VIII bardzo dobry wynik

– Stanisław Kołodziejczyk – z kl. V bardzo dobry wynik

 

21 luty

Kuratoryjny Konkurs z Biologii etap III  – zakwalifikowani

– Wiktor Drabik z kl. VIII

 

02 luty

Kuratoryjny Konkurs z Biologii etap II  – zakwalifikowani

– Wiktor Drabik z kl. VIII

– Julia Żołyniak z kl. VIII

 

27 stycznia

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON

– Karol Kot z kl. III – II miejsce

– Ignacy Świstowicz  z kl. III – IV miejsce

– Ksawery Browarny z kl. I – V miejsce

– Klara Pawluk z kl. III – VII miejsce

– Kamila Plasło z kl. III – IX miejsce

– Cyprian Tkaczyk z kl. I – X miejsce

 

14 stycznia

Szkolny Konkurs Wiedzy o bł. Marcelinie Darowskiej dla kl. V- VIII

– Laura Adamik  z kl.  VIII – I miejsce

– Mikołaj Duda z kl. VIII – II miejsce

– Julia Żołyniak z kl.  VIII – III miejsce

– Paulina  Maciałek z  kl. VIII – wyróżnienie

– Wiktor Drabik  z kl. VIII – wyróżnienie

 

14 stycznia

Szkolny Konkurs Plastyczny  „Patronka Mojej Szkoły”  dla klas 0 – IV

– Magdalena Gołąb z kl. II – I miejsce

– Karolina Świstowicz  z gr. 0B – II miejsce

– Wojciech Płoskoń z gr. 0B – III miejsce

– Elżbieta Kołakowska z kl. IV – wyróżnienie

– Kamila Plasło z kl. III – wyróżnienie

– Amelia Kantor z kl. III – wyróżnienie

 

10 stycznia 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

– Nina Szymańska z kl. III – nagroda

– Paulina Maciałek z kl. VIII – nagroda

 

07 grudnia

Konkurs Plastyczny dla klas  I – IV „Każda dama wachlarz ma”

– Magdalena Gołąb  z kl. II – I miejsce

– Hanna Kandybowicz z kl. III – wyróżnienie

 

03 grudnia

III Powiatowy Konkurs Poetycki „Przyjaźń niech będzie przez nas realizowana na co dzień”

– Inka Plasło z kl. VIII – III miejsce

 

03 grudnia

Konkurs plastyczny „Namaluj poezję Adama Mickiewicza”

–  Nadia Blok z kl. VIII – II miejsce

– Laura Adamik z kl. VIII – wyróżnienie

 

01 grudnia

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas I-III

Klasa I
I miejsce Ksawery Browarny, Antonii Kluz
II miejsce Filip Kiełt
III miejsce Gabriela Czereba

 

Klasa II
I miejsce Piotr Kuryło
II miejsce Magdalena Gołąb, Amelia Wójtów
III miejsce Jan Pieniążek

 

Klasa III
I miejsce Nadia Kasprzak, Kamila Plasło, Ignacy Świstowicz
II miejsce Hanna Kandybowicz, Karol Rajzer, Ada Stefanowska
III miejsce Magdalena Dubanik, Ewa Domaradzka, Hanna Szyk

 

30 listopada

Konkurs „A to Polska właśnie….”

W kategorii recytacja klasy IV-VI:

– Helena Pawluk z kl. VI – II miejsce

W kategorii piosenka patriotyczna klasy IV-VI:

– Helena Pawluk z kl. VI – II miejsce

W kategorii recytacja klasy VII-VIII:

– Anna Przybyło z kl. VIII  – II miejsce

 

23 listopada

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

Klasy IV-VI

– Szymon Kiełt  z kl. V – I miejsce

– Maja Kiełbasa z kl. IV  – II miejsce

– Klara Wsół  z kl. IV – III miejsce

– Antonina Smereka  z kl. IV – III miejsce

– Stanisław Kołodziejczyk z kl. V – wyróżnienie

– Miłosz Kupiec z kl. V – wyróżnienie

 

Klasy VII-VIII

– Julia Żołyniak z kl. VIII – I miejsce

– Laura Adamik z kl. VIII – II miejsce

– Natan Żołyniak z kl. VIII – II miejsce

 

16 listopada

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach

IV miejsce:

– Arkadiusz Gloc z kl. VI

– Dominika Kardyś z kl. VI

– Tymoteusz Kłak z kl. III

– Ignacy Świstowicz z kl. III

 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

I miejsce:

– Mikołaj Duda z kl. VIII

– Łukasz Kałamarz z kl. VIII

– Jan Kardyś z kl. VI

– Dagmara Kłak z kl. VIII

 

30 października

XIX Edycja Konkursu Piosenki Religijnej Laudate Deum w Hołdzie św. Janowi Pawłowi II

Kategoria soliści kl. I-III:

– Nina Szymańska z kl. III – II miejsce

– Kamila Plasło z kl. III – II miejsce

 

27 października

Konkurs Recytatorski „ Wawrzynek”  – Jesienne Impresje Artystyczne

 Helena Pawluk z kl. VI – I nagroda

–  Maja Kiełbasa z kl. IV – III nagroda

–  Anna Przybyło  z kl. VIII – III nagroda

–  Ksawery Browarny z kl. I –  wyróżnienie

 

26 października

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowo

II miejsce:

– Arkadiusz Gloc z kl. VI

– Dominika Kardyś z kl. VI

– Tymoteusz Kłak z kl. III

– Ignacy Świstowicz z kl. III

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowo

I miejsce:

– Mikołaj Duda z kl. VIII

– Łukasz Kałamarz z kl. VIII

– Jan Kardyś z kl. VII

– Dagmara Kłak z kl. VIII

 

23 października

XIV Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej

– Anna Przybyło z kl. VIII – I miejsce

– Helena Pawluk z kl. VI – I miejsce

– Aleksandra Wołoszyn z kl. VII – wyróżnienie

 

15 i 22 października

Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

– Anna Przybyło z kl. VIII – I miejsce

– Anna Przybyło  z kl. VIII – wyróżnienie

–  Natan Żołyniak z kl. VIII – wyróżnienie

 

07 października

Max Matematyczny XI

– Karol Kot z kl. III – I miejsce w województwie, 9 w kraju

– Ignacy Świstowicz z kl. III – II miejsce w województwie, 35 w kraju

– Antoni Kołakowski z kl. VII – III miejsce w województwie, 23 w kraju

 

01 października

Konkurs „Wiersze, Proza i Piosenki o Powstaniu Warszawskim 2021”

– Anna Przybyło z kl. VIII – I miejsce (kat. recytacja)

– Helena Pawluk  z kl. VI – II miejsce (kat. recytacja)

 

21 maja, 2022