Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

Co nas czeka w lutym 2017...

1
(środa)

1700 – Wykład dla Nauczycieli i Rodziców.”Porozumienie czy poranienie, czyli kilka słów o komunikacji.” ; prowadzi s. Deodata, niepokalanka.
Po wykładzie dyżur nauczycieli dla rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w godzinach  od 18 00 do 19 00
2
(czwartek)
640 – Msza Święta - Święto Ofiarowania Pańskiego

3
(piątek)

640- Msza Święta- I piątek miesiąca

5
(niedziela)

Dzień Babci i Dziadka.
1000- Msza Święta. Po Eucharystii część artystyczna i poczęstunek

6
(poniedziałek)

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „Śladami Koziołka Matołka” dla klas II; II etap -SP nr 10

7
(wtorek)

Wyjazd na spektakl  pt. „Gra” do teatru Maska w Rzeszowie:
- 815 – klasy IIIa i IIIb – wyjazd pociągiem do Rzeszowa
- 830 – klasy IIa i IIb – warsztaty „Dzieciaki Sadzeniaki” w Leroy Merlin
- 945 – klasy Ia i Ib – wizyta w Telewizji Rzeszów

9
(czwartek)
1500 – Rada podsumowująca dla gimnazjum i szkoły podstawowej
XVII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach Służebnica Boża Anna Kaworek dla uczniów gimnazjum; Małgorzata Kłak z kl. II i Aleksandra Panek z kl. II zakwalifikowane do II etapu;
Opactwo Sióstr Benedyktynek
10
(piątek)
Msza Święta w Opactwie Sióstr Benedyktynek
11
(sobota)

1100 – 1300 – Dzień otwarty szkoły dla kandydatów do szkoły podstawowej

Kuratoryjny konkurs z  języka niemieckiego; Julia Gwóźdź z kl. III, Aleksandra Winiarz  z kl. III, Jagoda Szymczak z kl. III -  zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego

14
(wtorek)

1015 - Wyjście do MOK grup 0a, 0b oraz klas Ia, Ib i IIa i IIb na spektakl teatralny „Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki”
1200 – Wyjście uczniów gimnazjum do MOK na spektakl „Kamienie na szaniec”

15
(środa)

XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Annie Jenke  „Pełnić służbę całym życiem” dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum; etap szkolny
1600 - Prezentacja projektów edukacyjnych uczniów klasy II gimnazjum
16
(czwartek)
Karnawałowy Bal Maskowy
19
(niedziela)

800 – Msza Święta w intencji solenizantów: p. Agnieszki Kolasińskiej, p. Jacka Gwoździa, p. Józefy Kasprzak i p. Marii Lewandowskiej

20
(poniedziałek)

II Powiatowy Konkurs Wiedzy Religijnej „Śladami polskich świętych i błogosławionych”- Święty Brat Albert Chmielowski dla klas IV-VI szkoły podstawowej; etap szkolny

1500 – Spotkanie wychowawców
22
(środa)
800 – Konkurs wiedzy technicznej „sapere aude”- odważ się być mądrym; zakwalifikowani do II etapu: Dominika Brzuchacz z kl. III, Grzegorz Lasek z kl. III, Jakub Perczyk z kl. III; ZSTiO w Jarosławiu
1500- Szkolenie dla nauczycieli z obsługi tablic interaktywnych

25
(sobota)

1000- XVIII Wojewódzki konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”- etap rejonowy
Kuratoryjny konkurs języka angielskiego; Patryk Wawrzyszko z kl. VI zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Wolne miejsca dla przedszkolaków

nabor przedszkole

button nabor przedszkole

WOLNE
MIEJSCA
PRZEDSZKOLE