4 września 2017 roku po raz kolejny powitaliśmy nowy rok szkolny.

Uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele i pracownicy szkoły rozpoczęli ten dzień od uczestnictwa we Mszy Św. Uroczystość tę celebrował Ks. Kazimierz Gadzała, który podczas wzruszającego kazania zwrócił uwagę na wartość nauki w dzisiejszym świecie.

Po Mszy Św. przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści udali się do klas, gdzie zostali powitani przez wychowawców. I chociaż deszczowa pogoda zdecydowanie nie działała zachęcająco, zarówno młodsze, jak i starsze dzieci w nowy okres nauki szkolnej weszły z nadzieją na zasłużone osiągnięcia, mile spędzony czas oraz Błogosławieństwo Boże, o które zawsze prosimy w modlitwach Matkę Marcelinę.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów, a także radości związanej ze wspólnym zaangażowaniem w zdobywanie wiedzy.

Powodzenia!

/Anna Godos/