Dnia 25.09.2017r. klasa II a z klasą III b wybrała się na wycieczkę do Parku Rekreacyjnego „Zoom Natury” w Janowie Lubelskim. Uczniowie mieli okazję zwiedzić Laboratoria Edukacyjne:  Runo Leśne, Awifauna i  Troposfera oraz Energia i Recykling. Dzieci uczestniczyły także w warsztatach, na których prowadzący przybliżył dzieciom tematykę egzotycznych zwierząt - wszyscy mogli na żywo zobaczyć i dotknąć kilkoro z nich np. kameleona jemeńskiego.

Warsztaty zakończyły kilkuminutowe filmiki nawiązujące do różnych zjawisk atmosferycznych.

Ostatnim punktem wycieczki był Park Linowy o różnych stopniach trudności. Dzieci chętnie i odważnie wzięły udział w zabawie. Zmęczone, ale pełne wrażeń wróciły do domów.

Kilka zdjęć z wycieczki: