„Po drugiej stronie lustra”

Tegoroczny bal jesienny odbył się 14 listopada. W związku z remontem sali, w której odbywają się zajęcia taneczne, tematyka imprezy nawiązała do nowych, ogromnych luster. Zabawę rozpoczęli najmłodsi, przedszkolaki i dzieci z klas I-III, potem przyszedł czas na młodzież z klas IV-VI. Większość uczniów przybyła w pięknych, baśniowych przebraniach. Wśród nich dominowały księżniczki i koty w kapeluszach.  Siostra Imelda zadbała o oprawę muzyczną i organizowała konkursy i zawody w przerwach miedzy piosenkami.  Uczniowie bawili się chętnie i z radością, widać było wyraźnie, że taki bal to świetny sposób na relaks i wspólne spędzenie czasu.

Wieczorem swoją dyskotekę miały klasy najstarsze. Pan Robert Sus zajął się dźwiękiem a młodzież z wielkim entuzjazmem rozpoczęła zabawę. Przy rytmach najnowszych i nieco starszych hitów wszyscy tańczyli do bardzo późnego wieczora. Chętnych do dalszych harców było wielu!

Z utęsknieniem czekamy na bal karnawałowy, oby był równie udany!

To prywatna szkoła o profilu katolickim. Szkoła podstawowa, jak i wygaszane gimnazjum prowadzone są przez Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Szkoła ulokowana jest w budynkach klasztoru i otoczona kompleksem parkowym. Została załozona w roku 1993 i od tego czasu prowadzona jest w duchu zasad wychowawczych bł. Marceliny Darowskiej.