Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

Szanowni Państwo!

Dotacja pozyskana z pieniędzy zebranych w ramach 1% podatku w ubiegłym roku w całości została przeznaczona na budowę naszego boiska szkolnego. To dzięki Państwu udało nam się ukończyć tę inwestycję. Poświęcenie boiska obędzie się w maju 2015 roku.

Również w tym roku zwracam się do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie finansowe, które pomoże małymi krokami modernizować i rozwijać bazę edukacyjną naszej szkoły.

Jak przekazać 1 % podatku na naszą szkołę? To bardzo proste:

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Krok pierwszy: wybór organizacji pożytku publicznego.

Szkoła podpisała umowę partnerską ze Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna szkoła”, które zajmuje się wspieraniem rozwoju edukacji i budowaniem społeczeństwa obywatelskiego. Szczegóły z akcji dotyczące każdego z partnerów są do wglądu na stronie www.ps.org.pl

Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła” Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy KRS w Rejestrze Stowarzyszeń

Krok drugi: Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w rubryce zatytułowanej "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" wpisujemy numer, pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym czyli KRS

KRS    0000031762

Krok trzeci: W polu 125 (PIT-37, pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić), należy wpisać Nazwę szkoły oraz jej 12- cyfrowy Numer Identyfikacyjny

SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR NIEPOKALANEK W JAROSŁAWIU,

numer identyfikacyjny szkoły: 500000030763

WZÓR:

wzor pit

W polu 125 (PIT-37, pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić), należy wpisać Nazwę wybranej przez siebie szkoły oraz (w miejscu XXX...) jej 12- cyfrowy Numer Identyfikacyjny Partnera.

Krok czwarty: BARDZO PROSZĘ o przekazanie poświadczenie przekazania 1% do szkoły. Przyśpieszy to procedurę skorzystania z tych środków. W innym wypadku będziemy musieli czekać na informację z urzędów skarbowych (do 30 kwietnia 2015 r. wszyscy podatnicy dokonują złożenia rocznego rozliczenia – PIT).

Za każdą złotówkę przekazaną na ten cel składam serdeczne „Bóg zapłać”. Błogosławiona Marcelina Darowska – założycielka Zgromadzenia mówiła: „wdzięczność jest skalą duszy”. Naszą wdzięczność pragniemy wyrazić przede wszystkim w modlitwie w intencji Ofiarodawców.

Z wyrazami wdzięczności 
Dyrektor s. Jolanta Zakrzewska