Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 1. Ogólnopolski Test Ortograficzny 2010 na 5496 uczestników:

- 19 miejsce w Polsce - Zuzanna Bosak kl. V

- 22 miejsce w Polsce - Michał Bereza kl. V

- 23 miejsce w Polsce - Marlena Kowal kl. VI

- 25 miejsce w Polsce - Gabriel Woźny kl. VI

- 27 miejsce w Polsce - Julia Skulska kl. IV

- 27 miejsce w Polsce - Maciej Stybel kl. IV

- 30 miejsce w Polsce - Julia Kaliciak kl. V

- 30 miejsce w Polsce - Jakub Kraśniak kl. IV

- 36 miejsce w Polsce - Julia Ciemierkiewicz kl. IV

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK 2010"

- 5 miejsce w województwie, 135 miejsce w kraju - Jan Karkowski kl. III

3. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "ALFIK 2010" Laureaci

- 4 miejsce w województwie, 74 miejsce w kraju - Aleksandra Kwiatkowska - kl. III

- 5 miejsce w województwie, 86 miejsce w kraju - Jakub Tkaczyk - kl. III

Najlepsze wyniki w szkole w klasach 4-6

- 20 miejsce w województwie, 464 miejsce w kraju - Jakub Kraśniak kl. IV

- 43 miejsce w województwie, 772 miejsce w kraju - Zuzanna Bosak kl. V - dyplom uznania, za uzyskanie najlepszeo wyniku w szkole

- 120 miejsce w województwie, 2613 miejsce w kraju - Michał Rejterowski kl. VI

4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Sezam 2010"

Język Angielski

- 9 miejsce w kraju: Claudia Ostafijczuk

5. Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "ALFIK 2010" /grudzień/

klasa VI

1 m. w województwie /na 712/, 41 m. w kraju /na 2117/ - Claudia Ostafijczuk

9 m. w województwie, 208 m. w kraju - Julia Lasek

11 m. w województwie, 223 m. w kraju - Anna Matrejek

klasa V

12 m. w województwie, I miejsce w szkole - Andrzej Krucan

18 m. w województwie - Szymon Meres

19 m. w województwie - Michał B.

23 m. w województwie - Kamila Machała

24 m. w województwie - Zuzanna Bosak

26 m. w województwie - Julia Kaliciak oraz Marlena Fudała

38 m. w województwie - Dominika Machała

46 m. w województwie - Alicja Smereka

64 m. w województwie - Arkadiusz Zając

6. Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "OLIMPUS" - sesja zimowa

17 m.w kraju /na 1008/ zdobyła - /44p./60/ - Anna Matrejek - kl. VI

7. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "FRASZKA"

I miejsce w szkole: Kinga Gałuszka - kl. VI

Wyróżnienie: Julia Kaliciak - kl. V, Zuzanna Bosak - kl. V, Weronika Salabura - kl. VI, Dominika Machała - kl. V, Jadwiga Sus - kl. VI, Julia Lasek - kl. VI, Paweł Wrucha - kl. VI, Hubert Żołyniak - kl. V, Kamila Machała - kl. V, Michał Rejterowski - kl. VI.

8. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "OMNIBUS 2011"

- Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w szkole - Kamila Macjała - kl. V

- Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w szkole - Dominika Machała - kl. V

- Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w szkole - Weronika Panek - kl. IV

9. IV Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Wyróżnienie: Zosia Słowik - kl. IIa, Julia Gwóźdź - kl. III, Aleksandra Kwiatkowska - kl. III, Mateusz Żołyniak - kl. III, Jakub Kraśniak - kl. IV,

Nagroda pocieszenia: Ala Lasek - kl. IIa, Aleksandra Panek - kl. IIb, Karolina Wołoszyn - kl. IIb, Julia Duszko - kl. III, Jakub Perczyk - kl. III, Franciszek Bosak - kl. IV, Konrad Puchalski - kl. IV, Karol Stasieńko - kl. IV, Maciej Stybel - kl. IV, Michał Bereza - kl. V, Arek Zając - kl. V

10. Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny - Zagadki i Łamigłówki Ortograficzne /na 984 uczestników:

klasa III:

Grzegorz Lasek - 12 miejsce

Dominika Brzuchacz - 15 m.

Jakub Tkaczyk - 16 m.

Aleksandra Kwiatkowska - 18 m.

Karolina Lazar - 18 m.

Julia Gwóźdź - 20 m.

Aleksandra Winiarz - 21 m.

Julia Duszko - 30m.

Antoni Rejterowski - 35 m.

Mateusz Żołyniak - 35 m.

Karolina Chmielowicz - 57 m.

11. Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia /Centrum Edukacji Szkolnej/na 2105 uczestników:

klasa III:

Aleksandra Kwiatkowska - 9 m. - laureat

Mateusz Olech - 10 m. - laureat

Grzegorz Lasek - 14 m. - wyróżnienie

Karolina Chmielowicz - 15 m. - wyróżnienie

Mateusz Żołyniak - 15 m. - wyróżnienie

Karolina Lazar - 15 m. - wyróżnienie

Dominika Brzuchacz - 17 m.

Jan Karkowski - 17 m.

Jakub Tkaczyk - 18 m.

Julia Gwóźdź - 19 m.

Aleksandra Winiarz - 22 m.

Kinga Kąkol - 22 m.

Julia Jachimowska - 28 m.

Angelika Szwarc - 32 m.

Jagoda Szymczak - 35 m.