Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 1. Finał Miejski Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

II miejsce - Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w składzie: Maciek Międlar, Maciej Pajda, Hubert Żołyniak - klasa VI

kat. najlepszy zawodnik II miejsce: Maciej Międlar - kl. VI

2. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "OMNIBUS 2012"

klasa IV: dyplom uznania: Jakub Tkaczyk - 4 MW /miejsce w województwie/ oraz Julia Gwóźdź - 15 MW; Julia Duszko - 22 MW; Julia Jachimowska - 31 MW

klasa V: Maciek Stybel - 37 MW /miejsce w województwie/; Marcelina Wilczek - 37 MW oraz Julia Ciemierkiewicz - 45 MW

klasa VI: dyplom uznania: Zuzanna Bosak - 6 MW /miejsce w województwie/ oraz Dominika Machała - 25 MW, Kamila Machała - 28 MW; Aleksandra Bator - 47 MW.

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Piłsudskiemu

konkurs literacki

III miejsce: Julia Kaliciak - kl. VI

Nagroda Specjalna Prezesa Związku Piłsudczyków: Julia Kaliciak - kl. VI

4. Kampania społeczna "Cała Polska czyta Dzieciom"

Dyplom uznania za aktywny udział w kampanii

5. V Edycja Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

nagroda główna: * Zofia Słowik /96,09 %/ - kl. III

wyróżnienie:

* Jakub Tkaczyk /87,73 %/ - kl. IV

* Aleksandra Kwiatkowska /86,48 %/ - kl. IV

* Michał Bereza /83,94 %/ - kl. VI

6. IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny KLIO 2012

laureat: /na 16 województw, 611 szkół oraz 11547 osób/

* Paweł Gdyk /kl. VI/ - 8 miejsce w kraju 43p./50

uczestnicy:

* Maciej Stybel /kl. V/ - 13 miejsce w kraju

* Anna Socha /kl. VI/ - 16 miejsce w kraju

* Izabela Lis /kl. V/ - 16 miejsce w kraju

* Arkadiusz Zając /kl. VI/ - 18 miejsce w kraju

* Andrzej Krucan /kl. VI/ - 18 miejsce w kraju

* Jan Hołowacz /kl. V/ - 20 miejsce w kraju

* Mikołaj Drabik /kl. V/ - 21 miejsce w kraju

* Paulina Bereza /kl. V/ - 21 miejsce w kraju

* Konrad Puchalski /kl. V/ - 24 miejsce w kraju

* Łukasz Zajac /kl. V/ - 27 miejsce w kraju

* Karol Stasieńko /kl. V/ - 32 miejsce w kraju

* Aleksandra Bijoś /kl. V/ - 33 miejsce w kraju

7. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR /15 III 2012/

wyróżnienie:

* Antek Rejterowski - kl. IV

* Jan Karkowski - kl. IV

8. Mały Mistrz Matematyki /dla uczniów kl. IV/

do II etapu zakwalifikowali się: Mateusz Olech oraz Jan Karkowski

9. Mistrz Matematyki /dla uczniów kl. VI/

do II etapu zakwalifikowali się: Andrzej Krucan, Dominika Machała, Kamila Machała

Wolne miejsca dla przedszkolaków

nabor przedszkole

button nabor przedszkole

WOLNE
MIEJSCA
PRZEDSZKOLE