Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

Osiągnięcia z bieżącego roku szkolnego:

21 czerwca
16 Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego

  • Kinga Jakubas z kl. V – III miejsce (kat. dziewcząt do lat 13)

 

20 czerwca
Ogólnopolski Konkurs „List do Franciszka”

  • Marcelina Rajzer z kl. IV – III miejsce

 

12 czerwca
XI Międzywojewódzki Konkurs Poetycki „Ja i świat”

  • Eliza Opoka z kl. II – wyróżnienie (I kategoria wiekowa)

 

12 czerwca
XXI Edycja Konkursu Plastycznego dla dzieci „ W świecie dziecięcych marzeń”

  • Maja Dąbrowska z kl. II – III miejsce (kat. kl. IV- VI)
  • Martyna Dudek z kl. V- III miejsce (kat. kl. IV- VI)
  • Maciej Olech z kl. V – wyróżnienie (kat. kl. IV- VI)

 

11 czerwca
Jarosławska Olimpiada młodzieży 2014/2015

II miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w zawodach „Olimpiada Skrzata” w składzie:

  • Paweł Bator z kl. II
  • Emilia Bednarska z kl. II
  • Wiktoria Chmielowicz z kl. II
  • Michalina Ciemierkiewicz z kl. II
  • Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. II
  • Maja Dąbrowska z kl. II
  • Zofia Duszko z kl. II
  • Bartosz Gołąb z kl. II
  • Bartłomiej Jakubas z kl. II
  • Oskar Lipczyński z kl. II
  • Igor Misztal z kl. II
  • Eliza Opoka z kl. II
  • Amelia Pięknik z kl. II
  • Piotr Prymon z kl. II
  • Antoni Romanz kl. II
  • Marek Wańcio z kl. II
  • Vincent Węgrzyn z kl. II
  • Miłosz Zawadzki z kl. II

 

30 maja – 02 czerwca
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny PZT 3 Skrzatów Polbruk & British School Tennis Cup w Olsztynie

  • Miłosz Sroka z kl. V – III miejsce

 

30 maja
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatów w tenisie stołowym w Jarosławiu

  • Martyna Pałys z kl. III – XIII miejsce

 

29 maja
Jarosławska Olimpiada młodzieży 2014/2015 w Turnieju Piłki Nożnej „Małego Szkraba”

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Łukasz Kałamarz z kl. I A
  • Filip Bartnik z kl. I A
  • Piotr Balicki z kl. I A
  • Mikołaj Duda z kl. I A
  • Piotr Mamczura z kl. I A
  • Natan Żołyniak z kl. I A
  • Vincent Węgrzyn z kl. II
  • Tomasz Cichowlaz z kl. I B
  • Igor Płocica z kl. I B

 

25 maja
Konkurs Roku Życia Konsekrowanego „Powołani”

  • Eliza Opoka z kl. II – wyróżnienie (kat. rysunek)
  • Julia Nowak z kl. VI – wyróżnienie (kat. rysunek)


25 maja
Szkolny Konkurs Poezji Maryjnej

  • Anna Przybyło z kl. I A – I miejsce (kat. klas I-III)
  • Bartosz Gołąb z kl. II – II miejsce (kat. klas I-III)
  • Wiktoria Czternastek z kl. I B - III miejsce (kat. klas I-III)
  • Kornelia Wojciechowska z kl. I B – wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Amelia Szymuś z kl. I B – wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Michalina Ciemierkiewicz z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Zofia Duszko z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Eliza Opoka z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Marcela Żołyniak z kl. IV – I miejsce (kat. klas IV- VI)
  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV – II miejsce (kat. klas IV- VI)
  • Martyna Fudała z kl. IV – III miejsce (kat. klas IV- VI)

25 maja (Olimpiada odbyła się 9 kwietnia)
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek dla klas I-III

  • Marek Wańcio z kl. II – IV miejsce (laureat)
  • Patryk Olech z kl. II - IV miejsce (laureat)
  • Bartosz Gołąb z kl. II - IV miejsce (laureat)
  • Wiktoria Chmielowicz z kl. II - IV miejsce (laureat)
  • Emilia Bednarska z kl. II – VIII miejsce (laureat)
  • Miłosz Zawadzki z kl. II – XI miejsce (laureat)
  • Igor Misztal z kl. II - XI miejsce (laureat)
  • Oskar Lipczyński z kl. II – XII miejsce (laureat)
  • Michalina Ciemierkiewicz z kl. II – XII miejsce (laureat)
  • Amelia Pięknik z kl. II – XV miejsce (laureat)
  • Bartłomiej Jakubas z kl. II - XV miejsce (laureat)
  • Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. II - XV miejsce (laureat)

25 maja (Olimpiada odbyła się 10 kwietnia)
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego dla klas I-III

  • Wiktoria Chmielowicz z kl. II – IX miejsce (laureat)
  • Emilia Bednarska z kl. II – XI miejsce (laureat)
  • Eliza Opoka z kl. II – XIV miejsce (laureat)
  • Igor Misztal z kl. II – XIV miejsce (laureat)

22 maja
XI Regionalny Festiwal Piosenki „Malin koszyk”

I miejsce dla Zespołu „Uśmiech” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek (kat. II (11-13 lat)) w składzie:

  • Martyna Fudała z kl. IV
  • Oliwia Ważna z kl. IV
  • Maksymilian Kiwior z kl. IV
  • Amelia Gradowska z kl. IV
  • Oliwia Ozimek z kl. IV
  • Szymon Mędrala z kl. IV
  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV
  • Nikola Janisz z kl. IV
  • Marcelina Rajzer z kl. IV
  • Justyna Homa z kl. IV
  • Kinga Jakubas z kl. IV
  • Aleksandra Kulikowska z kl. IV
  • Julia Nowak z kl. VI
  • Aleksandra Gołębiowska z kl. VI
  • Aleksandra Oczoś z kl. VI
  • Maria Wiśniewska z kl. VI
  • Emilia Gałuszka z kl. VI
  • Maria Dąbrowska z kl. VI
  • Natalia Lasek z kl. VI
  • Wiktoria Rajzer z kl. VI

20 maja
Konkurs literacki „Przeczytaj mi obraz”

  • Wiktoria Ciemierkiewicz z kl.II – I miejsce (kat. klas I-III)
  • Antoni Roman z kl. II – II miejsce (kat. klas I-III)
  • Emilia Bednarska z kl. II – III miejsce (kat. klas I-III)
  • Piotr Balicki z kl. I A – wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Amelia Pięknik z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Igor Misztal z kl. II- wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Faustyna Frączek z kl. II- wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Oskar Lipczyński z kl. II- wyróżnienie (kat. klas I-III)
  • Julia Nowak z kl. VI – wyróżnienie (kat. klas IV-VI)

19 maja
Zawody sportowe LA Trójbój chłopców

III miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Wawrzyszko z kl.IV
  • Bartłomiej Ciuba z kl. IV
  • Jakub Chmielowicz z kl. IV
  • Maksymilian Kiwior z kl. IV

19 maja
Zawody sportowe LA Trójbój dziewcząt

V miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Marcela Żołyniak z kl. IV
  • Amelia Gradowska z kl. IV
  • Oliwia Raróg z kl. IV
  • Oliwia Ważna z kl. IV
  • Nikola Janisz z kl. IV

17 maja
3 Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym

  • Martyna Gołąb z kl. III- III miejsce (kat. do 13 lat)

16-17 maja
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów

  • Miłosz Sroka z kl. V – I miejsce (kat. gra pojedyncza)
  • Miłosz Sroka z kl. V – I miejsce (gra podwójna)

11 maja
Szkolny Konkurs Ortograficzny Klasowy Mistrz Ortografii w klasie V

  • Maja Kołodziejczyk – I miejsce
  • Martyna Dudek – I miejsce
  • Izabela Płocica – II miejsce
  • Maciej Olech – II miejsce
  • Mikołaj Sitko – III miejsce
  • Kinga Jakubas – III miejsce

08 maja
Szkolny Konkurs Ortograficzny Klasowy Mistrz Ortografii w klasie VI

  • Zofia Słowik – I miejsce
  • Oliwia Pyz – II miejsce
  • Małgorzata Kłak – III miejsce
  • Julia Nowak – III miejsce
  • Wiktoria Rajzer – III miejsce

 

08 maja
Eliminacje Wojewódzkie „Szczypiorniak na Orlikach” w kat. chłopców

V miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Mikołaj Sitko z kl. V
  • Paweł Hudycz z kl. V
  • Mateusz Cielec z kl. V
  • Miłosz Sroka z kl. V
  • Tomasz Fludziński z kl. V
  • Maciej Meres z kl. VI
  • Krzysztof Wrucha z kl. VI
  • Jakub Chmielowicz z kl. IV
  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV
  • Maksymilian Kiwior z kl. IV
  • Bartłomiej Ciuba z kl. IV
  • Patryk Kiełt z kl. III

29 kwietnia
XIII edycja konkursu plastyczno-literackiego „Jarosław – moja Mała Ojczyzna” pod hasłem „Jarosław w legendach i historii”

  • Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. II – II miejsce
  • Amelia Pięknik z kl. II – III miejsce

28 kwietnia
XXV Konkurs Piosenki o Złoty Klucz do Sławy

  • Igor Misztal z kl. II – II miejsce
  • Emilia Bednarska z kl. II – III miejsce

 

25 kwietnia
Ogólnopolski konkurs Galileo 2015 z przyrody

  • Wiktoria Rajzer z kl. VI – laureat (IV miejsce)
  • Marcela Żołyniak z kl. IV – laureat (VII miejsce)
  • Marcelina Rajzer z kl. IV- laureat (X miejsce)
  • Zofia Słowik z kl. VI – wyróżnienie (XI miejsce)
  • Oliwia Pyz z kl. VI – wyróżnienie (XII miejsce)

25 kwietnia
Ogólnopolski konkurs Galileo 2015 z języka polskiego

  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV- laureat (I miejsce)
  • Oliwia Ważna z kl. IV – laureat (VII miejsce)
  • Zofia Słowik z kl. VI – laureat (IX miejsce)
  • Nikola Janisz z kl. IV – laureat (IX miejsce)
  • Marcelina Rajzer z kl. IV – wyróżnienie (XI miejsce)
  • Justyna Homa z kl. V – wyróżnienie (XIII miejsce)
  • Wiktoria Maziarka z kl. V - wyróżnienie (XIII miejsce)
  • Oliwia Pyz z kl. VI - wyróżnienie (XIII miejsce)
  • Marcela Żołyniak z kl. IV - wyróżnienie (XIII miejsce)



17 kwietnia
Klasowy Konkurs ze Znajomości Lektury Czarna owieczka z elementami ortografii w kl. I a:

  • I miejsce-Paulina Maciałek
  • II miejsce-Magdalena Stawarz, Igor Segiet
  • III miejsce-Dagmara Kłak

 

16 kwietnia
Klasowy Konkurs ze Znajomości Lektury Plastusiowy pamiętnik z elementami ortografii w kl. I a:

  • I miejsce - Anna Przybyło
  • II miejsce  - Milena Zając
  • III miejsce - Laura Adamik,  Maksymilian Gałuszka, Łukasz Kałamarz, Maja Mędrala

 

14 kwietnia
Konkurs kaligraficzny Bakałarz 2015

Dyplom za udział w finale dla:

  • Eliza Opoka z kl. II
  • Amelia Pięknik z kl. II

13 kwietnia
III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie

I miejsce dla Zespołu Uśmiech ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Martyna Fudała z kl. IV
  • Oliwia Ważna z kl. IV
  • Maksymilian Kiwior z kl. IV
  • Nikola Janisz z kl. IV
  • Amelia Gradowska z kl. IV
  • Szymon Mędrala z kl. IV
  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV
  • Justyna Homa z kl. V
  • Kinga Jakubas z kl. V
  • Krzysztof Kałamarz z kl. V
  • Aleksandra Kulikowska z kl. V
  • Wiktoria Maziarka z kl. V
  • Wiktoria Rajzer z kl. V
  • Julia Nowak z kl. VI
  • Aleksandra Gołębiowska z kl. VI
  • Aleksandra Oczoś z kl. VI
  • Alicja Lasek z kl. VI
  • Natalia Lasek z kl. VI
  • Maria Wiśniewska z kl. VI
  • Emilia Gałuszka z kl. VI
  • Maria Dąbrowska z kl. VI

 

10 kwietnia
IV Memoriał Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostka w piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Alicja Lasek z kl. VI
  • Natalia Lasek z kl. VI
  • Maria Wiśniewska z kl. VI
  • Julia Kiper z kl. VI
  • Emilia Gałuszka z kl. VI
  • Aleksandra Gołębiowska z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. V

29 marca
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Ziemnym do lat 12

  • Miłosz Sroka z kl. V – I miejsce

28 marca
Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

II miejsce dla UKS Impuls Jarosław w składzie:

  • Kinga Jakubas z kl. V
  • Anna Brzyska z kl. III

26 marca
X Powiatowy Konkurs Tradycje Wielkanocne

  • Maja Kołodziejczyk z kl. V – III miejsce (kat. palma wielkanocna)
  • Adam Gloc z kl. IV – II miejsce (kat. stroik wielkanocny)

21 marca
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików

  • Miłosz Sroka z kl. V – III miejsce (kat. gra podwójna)

21 marca
Otwarte Mistrzostwa Przeworska w tenisie stołowym

  • Anna Brzyska z kl. III – I miejsce

 

19 marca
Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

  • Antoni Roman z kl. II – wyróżnienie
  • Marek Wańcio z kl. II – wyróżnienie
  • Emilia Bednarska z kl. II – wyróżnienie
  • Wiktoria Chmielowicz z kl. II – wyróżnienie
  • Piotr Prymon z kl. II – wyróżnienie
  • Amelia Pięknik z kl. II – wyróżnienie
  • Anna Brzyska z kl. III – wyróżnienie
  • Kacper Szymczak z kl. III – wyróżnienie
  • Zofia Słowik z kl. VI – wyróżnienie

 

19 marca 2015
Klasowy konkurs Czytania ze Zrozumieniem Czytam i Rozumiem - kl. V:
  • Mikołaj Sitko - I miejsce
  • Justyna Homa - II miejsce

18 marca 2015
Klasowy konkurs Czytania ze Zrozumieniem Czytam i Rozumiem - kl. VI:
  • Wiktoria Rajzer - I miejsce
  • Maria Dąbrowska - II miejsce
  • Julia Nowak - II miejsce
  • Aleksandra Gołębiowska - II miejsce
  • Małgorzata Kłak - III miejsce

18 marca
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt w Birczy

III miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Anna Brzyska z kl. III
  • Martyna Gołąb z kl. III

17 marca
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”

  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV – III miejsce
  • Oliwia Ważna z kl. IV - wyróżnienie

14 marca
Turniej piłki nożnej „Młodzi Młodszy” o Puchar Wójta Gminy Wiązownica

  • Mateusz Cielec z kl. V – najlepszy zawodnik

8 marca
3 Grand Prix Podkarpacia Zaczek i Żaków w tenisie stołowym

  • Martyna Gołąb z kl. III – V miejsce

6 marca
Konkurs literacki „Moje spotkanie z bohaterem ulubionego filmu”

  • Emilia Gałuszka z kl. VI – II miejsce
  • Natalia Lasek z kl. VI – wyróżnienie
  • Aleksandra Oczoś z kl. VI - wyróżnienie

25 lutego
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt

I miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Kinga Jakubas z kl. V
  • Anna Brzyska z kl. III
  • Martyna Gołąb z kl. III

 

25 lutego
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców

IV miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV
  • Tomasz Fludziński z kl. V
  • Maksymilian Kiwior z kl. IV

 

24 lutego
Indywidualne zawody gimnastyczne o Mistrzostwo Jarosławia

  • Martyna Gołąb z kl. III – III miejsce (kat. wielobój – rocznik 2005 i mł.)
  • Martyna Dudek z kl. V – III miejsce (kat. skok przez kozła)

22 lutego
3 Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym w Stalowej Woli

  • Kinga Jakubas z kl. V – VIII miejsce

20 lutego
Igrzyska młodzieży szkolnej 2014/2015

II miejsce w Tenisie Stołowym Chłopców w składzie:

  • Maksymilian Kiwior z kl. IV
  • Hubert Borowiecki z kl. V
  • Tomasz Fludziński z kl. V

20 lutego
Igrzyska młodzieży szkolnej 2014/2015

I miejsce w Tenisie Stołowym Dziewcząt w składzie:

  • Kinga Jakubas z kl. V
  • Anna Brzyska z kl. III
  • Marcela Żołyniak z kl. IV

20 lutego
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji o Annie Jenke „Pragnąć tylko gwiazd”

  • Patryk Wawrzyszko z kl. V - III miejsce (kat. recytacja)
  • Wiktoria Maziarka z kl. V – II miejsce (kat. recytacja)

 

14-16 lutego
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Stalowej Woli

  • Miłosz Sroka z kl. V- III miejsce (kat. gra pojedyncza)
  • Miłosz Sroka z kl. V- III miejsce (kat. gra podwójna)

24-25 stycznia
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów w Stalowej Woli

  • Miłosz Sroka z kl. V- II miejsce (kat. gra pojedyncza)
  • Miłosz Sroka z kl. V- I miejsce (kat. gra podwójna)

17 stycznia
Kuratoryjny konkurs z matematyki (etap wojewódzki)

  • Wiktoria Rajzer z kl. VI- finalistka

16 stycznia
Konkurs Szkolny „Patronka mojej szkoły” w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Sióstr Niepokalanek

  • Karol Jakubas z kl. 0 A – I miejsce
  • Kinga Bąkowska z kl. 0 B – I miejsce
  • Iga Zawadzka z kl. I A - I miejsce
  • Paulina Maciałek z kl. I B – I miejsce
  • Patryk Olech z kl. II – I miejsce
  • Martyna Pałys z kl. III – I miejsce
  • Marcelina Rajzer z kl. IV – I miejsce
  • Kinga Jakubas z kl. V – I miejsce
  • Zofia Słowik z kl. VI – I miejsce

16 stycznia
Igrzyska młodzieży szkolnej 2014/2015

IV miejsce w Turnieju Minikoszykówki chłopców w składzie:

  • Paweł Hudycz z kl. V
  • Mateusz Cielec z kl. V
  • Mikołaj Sitko z kl. V
  • Hubert Borowiecki z kl. V
  • Maciej Olech z kl. V
  • Tomasz Fludziński z kl. V
  • Miłosz Sroka z kl. V
  • Maciej Meres z kl. VI
  • Kacper Pałys z kl.VI
  • Krzysztof Wrucha z kl. VI

15 stycznia
XII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w kategorii zespoły z klas I-III w składzie:

  • Emilia Bednarska z kl. II
  • Igor Misztal z kl. II
  • Amelia Pięknik z kl. II
  • Martyna Gołąb z kl. III

15 stycznia
XII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w kategorii zespoły z klas IV-VI w składzie:

  • Martyna Fudała z kl. IV
  • Oliwia Ważna z kl. IV
  • Maksymilian Kiwior z kl. IV
  • Nikola Janisz z kl. IV
  • Amelia Gradowska z kl. IV
  • Justyna Homa z kl. V
  • Kinga Jakubas z kl. V
  • Krzysztof Kałamarz z kl. V
  • Aleksandra Kulikowska z kl. V
  • Wiktoria Maziarka z kl. V
  • Julia Nowak z kl. VI
  • Aleksandra Gołębiowska z kl. VI
  • Aleksandra Oczoś z kl. VI
  • Alicja Lasek z kl. VI
  • Natalia Lasek z kl. VI
  • Maria Wiśniewska z kl. VI
  • Emilia Gałuszka z kl. VI
  • Maria Dąbrowska z kl. VI
  • Joanna Skowron z kl. VI

10 stycznia
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego (etap wojewódzki)

  • Zofia Słowik z kl. VI- finalistka

21 grudnia
2 Grand Prix Polski Żaczek w Brzegu Dolnym

  • Anna Brzyska z kl. III- III miejsce

18 grudnia
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Jarosławiu

III miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w składzie:

  • Natalia Lasek z kl. VI
  • Alicja Lasek z kl. VI
  • Maria Wiśniewska z kl. VI
  • Julia Kiper z kl. VI
  • Wiktoria Rajzer z kl. VI
  • Nina Spirkowicz z kl. VI
  • Aleksandra Gołębiowska z kl. VI
  • Emilia Gałuszka z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. V
  • Aleksandra Kielczyk z kl. V

 13 grudnia
Liga Tenisa Stołowego Podkarpackiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Rzeszowie

II miejsce dla UKS Impuls Jarosław w składzie:

  • Anna Brzyska z kl. III
  • Martyna Gołąb z kl. III

 13 grudnia
Liga Tenisa Stołowego Podkarpackiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Rzeszowie

  • Anna Brzyska z kl. III – I miejsce
  • Martyna Gołąb z kl. III – III miejsce

13 grudnia
II Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym w Nowej Sarzynie

  • Anna Brzyska z kl. III – V miejsce

 11 grudnia
Halowy Turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2004 i mł.
V miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w składzie:

  • Jakub Chmielowicz z kl. IV
  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV
  • Bartłomiej Ciuba z kl. IV
  • Patryk Kiełt z kl. III
  • Oliwier Pieniążek z kl. III
  • Jan Szyk z kl. III
  • Stanisław Rejterowski z kl. III
  • Krzysztof Mazerant z kl. III
  • Kacper Szymczak z kl.III

 6 grudnia
II Grand Prix Podkarpacia Żaczek i Żaków w tenisie stołowym w Nowej Sarzynie

  • Anna Brzyska z kl. III – II miejsce

2 grudnia
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2014/15

I miejsce w Turnieju Minipiłki Ręcznej dziewcząt w składzie:

  • Julia Kiper z kl. VI
  • Maria Wiśniewska z kl. VI
  • Alicja Lasek z kl. VI
  • Nina Spirkowicz z kl. VI
  • Aleksandra Gołębiowska z kl. VI
  • Emilia Gałuszka z kl. VI
  • Wiktoria Rajzer z kl. VI
  • Aleksandra Kielczyk z kl. V
  • Aleksandra Kulikowska z kl. V

29-30 listopada
Finał Drużynowego Turnieju Uczniowskiego o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego dziewcząt w grupie młodszej (ur. 2004 i później)

VI miejsce dla UKS Impuls Jarosław w składzie:

  • Anna Brzyska z kl. III
  • Marcela Żołyniak z kl.IV

28 listopada
Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Jarosławia

  • Maksymilian Kiwior z kl. IV – II miejsce (kat. żaków)
  • Patryk Wawrzyszko z kl. IV – III miejsce (kat. żaków)
  • Anna Brzyska z kl. III – III miejsce (kat. żaczki)

26 listopada
Wewnątrzszkolny konkurs recytatorski „Mój Dom, moja Ojczyzna”

  • Milena Zając z kl. I a - I miejsce
  • Eliza Opoka z kl. II – I miejsce
  • Wiktoria Czternastek z kl. I b- II miejsce
  • Bartosz Gołąb z kl. II – II miejsce
  • Patryk Kiełt z kl. III – III miejsce
  • Wiktoria Lis z kl. III – III miejsce
  • Beata Dąbrowska z kl. III – IV miejsce
  • Igor Misztal z kl. II – IV miejsce
  • Kornelia Wojciechowska z kl. I b – wyróżnienie
  • Emilia Bednarska z kl. II – wyróżnienie
  • Michalina Ciemierkiewicz z kl. II - wyróżnienie

20 listopada
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2014/15

IV miejsce w Turnieju Minipiłki Ręcznej chłopców w składzie:

  • Kacper Pałys z kl. VI
  • Maciej Meres z kl. VI
  • Krzysztof Wrucha z kl. VI
  • Mateusz Cielec z kl. V
  • Hubert Borowiecki z kl. V
  • Tomasz Fludziński z kl. V
  • Paweł Hudycz z kl. V
  • Mikołaj Sitko z kl. V
  • Miłosz Sroka z kl. V

15 listopada
Kuratoryjny konkurs z matematyki

  • Wiktoria Rajzer z kl. VI – zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

11 listopada
Otwarte Mistrzostwa Miasta Przemyśla w tenisie stołowym pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

  • Anna Brzyska z kl. III – II miejsce (kat. żaczek)
  • Marcela Żołyniak z kl. IV – III miejsce (kat. żaczek)
  • Martyna Gołąb z kl. III – IV miejsce (kat. żaczek)
  • Jakubas Kinga z kl. V – IV miejsce (kat. młodziczek)

11 listopada
Eliminacje Podokręgu Przemyśl do II Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym

  • Marcela Żołyniak z kl. IV – II miejsce (kat. młodziczek)
  • Martyna Gołąb z kl. III – III miejsce (kat. młodziczek)
  • Kinga Jakubas z kl. V – I miejsce (kat. juniorek)
  • Anna Brzyska z kl. III – IV miejsce (kat. juniorek)
  • Kinga Jakubas z kl. V – III miejsce (kat. kadetek)
  • Marcela Żołyniak z kl. IV – IV miejsce (kat. kadetek)

8 listopada
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego

  • Zofia Słowik z kl. VI – zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

9 listopada
Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym w Żyrakowie

II miejsce dla UKS IMPULS Jarosław w składzie:

  • Martyna Gołąb z kl. III
  • Anna Brzyska z kl. III
  • Marcela Żołyniak z kl. IV

25 października
I Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym w Kolbuszowej

  • Kinga Jakubas z kl. V – III miejsce (kat. do 13 lat)

25 października
IV Podkarpacki Konkurs Plastyczny „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”

  • Miłosz Zawadzki z kl. II – wyróżnienie (w kat. kl. I-III )
  • Julia Nowak z kl. VI - dyplom za zdobycie nagrody (w kat. kl. IV-VI )

20-21 października
Konkurs recytatorski „Wawrzynek 2014”

  • Wiktoria Maziarka z kl. V- wyróżnienie (w kat. kl. IV-VI)

13 października
Kuratoryjny konkurs z matematyki

  • Wiktoria Rajzer z kl. VI- zakwalifikowana do etapu rejonowego

15 października
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego

  • Zofia Słowik z kl. VI- zakwalifikowana do etapu rejonowego

20 września
I Grand Prix Podkarpacia Młodziczek w tenisie stołowym w Krośnie

  • Kinga Jakubas z kl. V – V miejsce

06 września
Eliminacje Podokręgu Przemyśl do I Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym

  • Kinga Jakubas z kl. V – I miejsce (kat. młodziczek)
  • Kinga Jakubas z kl. V – III miejsce (kat. kadetek)

25 maja

Szkolny Konkurs Poezji Maryjnej

- Anna Przybyło z kl. I A – I miejsce (kat. klas I-III)

- Bartosz Gołąb z kl. II – II miejsce (kat. klas I-III)

- Wiktoria Czternastek z kl. I B - III miejsce (kat. klas I-III)

- Kornelia Wojciechowska z kl. I B – wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Amelia Szymuś z kl. I B – wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Michalina Ciemierkiewicz z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Zofia Duszko z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Eliza Opoka z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Marcela Żołyniak z kl. IV – I miejsce (kat. klas IV- VI)

- Patryk Wawrzyszko z kl. IV – II miejsce (kat. klas IV- VI)

- Martyna Fudała z kl. IV – III miejsce (kat. klas IV- VI)

25 maja (Olimpiada odbyła się 9 kwietnia)

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek dla klas I-III

- Marek Wańcio z kl. II – IV miejsce (laureat)

- Patryk Olech z kl. II - IV miejsce (laureat)

- Bartosz Gołąb z kl. II - IV miejsce (laureat)

- Wiktoria Chmielowicz z kl. II - IV miejsce (laureat)

- Emilia Bednarska z kl. II – VIII miejsce (laureat)

- Miłosz Zawadzki z kl. II – XI miejsce (laureat)

- Igor Misztal z kl. II - XI miejsce (laureat)

- Oskar Lipczyński z kl. II – XII miejsce (laureat)

- Michalina Ciemierkiewicz z kl. II – XII miejsce (laureat)

- Amelia Pięknik z kl. II – XV miejsce (laureat)

- Bartłomiej Jakubas z kl. II - XV miejsce (laureat)

- Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. II - XV miejsce (laureat)

25 maja (Olimpiada odbyła się 10 kwietnia)

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego dla klas I-III

- Wiktoria Chmielowicz z kl. II – IX miejsce (laureat)

- Emilia Bednarska z kl. II – XI miejsce (laureat)

- Eliza Opoka z kl. II – XIV miejsce (laureat)

- Igor Misztal z kl. II – XIV miejsce (laureat)

22 maja

XI Regionalny Festiwal Piosenki „Malin koszyk”

I miejsce dla Zespołu „Uśmiech” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek

(kat. II (11-13 lat)) w składzie:

- Martyna Fudała z kl. IV

- Oliwia Ważna z kl. IV

- Maksymilian Kiwior z kl. IV

- Amelia Gradowska z kl. IV

- Oliwia Ozimek z kl. IV

- Szymon Mędrala z kl. IV

- Patryk Wawrzyszko z kl. IV

- Nikola Janisz z kl. IV

- Marcelina Rajzer z kl. IV

- Justyna Homa z kl. IV

- Kinga Jakubas z kl. IV

- Aleksandra Kulikowska z kl. IV

- Julia Nowak z kl. VI

- Aleksandra Gołębiowska z kl. VI

- Aleksandra Oczoś z kl. VI

- Maria Wiśniewska z kl. VI

- Emilia Gałuszka z kl. VI

- Maria Dąbrowska z kl. VI

- Natalia Lasek z kl. VI

- Wiktoria Rajzer z kl. VI

20 maja

Konkurs literacki „Przeczytaj mi obraz”

- Wiktoria Ciemierkiewicz z kl.II – I miejsce (kat. klas I-III)

- Antoni Roman z kl. II – II miejsce (kat. klas I-III)

- Emilia Bednarska z kl. II – III miejsce (kat. klas I-III)

- Piotr Balicki z kl. I A – wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Amelia Pięknik z kl. II - wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Igor Misztal z kl. II- wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Faustyna Frączek z kl. II- wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Oskar Lipczyński z kl. II- wyróżnienie (kat. klas I-III)

- Julia Nowak z kl. VI – wyróżnienie (kat. klas IV-VI)

19 maja

Zawody sportowe LA Trójbój chłopców

III miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

- Patryk Wawrzyszko z kl.IV

- Bartłomiej Ciuba z kl. IV

- Jakub Chmielowicz z kl. IV

- Maksymilian Kiwior z kl. IV

19 maja

Zawody sportowe LA Trójbój dziewcząt

V miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

- Marcela Żołyniak z kl. IV

- Amelia Gradowska z kl. IV

- Oliwia Raróg z kl. IV

- Oliwia Ważna z kl. IV

- Nikola Janisz z kl. IV

17 maja

3 Grand Prix Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym

- Martyna Gołąb z kl. III- III miejsce (kat. do 13 lat)

16-17 maja

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Skrzatów

- Miłosz Sroka z kl. V – I miejsce (kat. gra pojedyncza)

- Miłosz Sroka z kl. V – I miejsce (gra podwójna)

11 maja

Szkolny Konkurs Ortograficzny Klasowy Mistrz Ortografii w klasie V

- Maja Kołodziejczyk – I miejsce

- Martyna Dudek – I miejsce

- Izabela Płocica – II miejsce

- Maciej Olech – II miejsce

- Mikołaj Sitko – III miejsce

- Kinga Jakubas – III miejsce

08 maja

Szkolny Konkurs Ortograficzny Klasowy Mistrz Ortografii w klasie VI

- Zofia Słowik – I miejsce

- Oliwia Pyz – II miejsce

- Małgorzata Kłak – III miejsce

- Julia Nowak – III miejsce

- Wiktoria Rajzer – III miejsce