Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

 

13 maja
Wojewódzki Turniej Eliminacyjny Szczypiorniak na Orlikach 2016 w kategorii dziewcząt
IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Aleksandra Kielczyk z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI
  • Wiktoria Maziarka z kl. VI
  • Oliwia Ważna z kl. V
  • Oliwia Raróg z kl. V
  • Amelia Gradowska z kl. V
  • Emilia Magda z kl. V
  • Marcela Żołyniak z kl. V
  • Zuzanna Królikowska z kl. V
  • Marcelina Rajzer z kl. V
  • Martyna Fudała z kl. V
  • Amelia Sobczyńska z kl. V

 

13 maja
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
X miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Maksymilian Kiwior z kl. V

 

13 maja
XII Regionalny Festiwal Piosenki „Malin koszyk”
I miejsce dla zespołu „Uśmiech” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Karol Jakubas z gr. 0 b
  • Miłosz Fudała z gr. 0 b
  • Emilia Socha z kl. I a
  • Gabriela Ozimek z kl. I a
  • Mateusz Kałamarz z kl. I a
  • Piotr Wawrzyszko z kl. I a
  • Łukasz Kałamarz z kl. II a
  • Emilia Bednarska z kl. III
  • Julia Bąk z kl. IV
  • Anna Salabura z kl. IV
  • Martyna Gołąb z kl. IV
  • Patrycja Grzebyk z kl. IV
  • Maria Sało z kl. IV
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Nikola Janisz z kl. V
  • Krzysztof Kałamarz z  kl. VI
  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Maria Wiśniewska  z kl. I gimnazjum

 

12 maja 2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w Trójboju dziewcząt
V miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Martyna Pałys z kl. IV
  • Martyna Gołąb z kl. IV
  • Wiktoria Lis z kl. IV
  • Anna Cielęcy z kl. IV
  • Lidia Czerepka z kl. IV

 

12 maja 2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w Trójboju chłopców
II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Kiełt z kl. IV
  • Oliwier Pieniążek z kl. IV
  • Jan Szyk z kl. IV
  • Krzysztof Mazerant z kl. IV
  • Antoni Roman z kl. III
  • Filip Bartnik z kl. II a

 

12 maja
XXIV Przegląd Szkolnych Form Teatralnych
Nagroda za kostiumy i scenografię dla teatrzyku „Motylki” grupy 0b Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek

 

11 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Aleksandra Kielczyk z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI
  • Wiktoria Maziarka z l. VI
  • Amelia Gradowska z kl. V
  • Oliwia Raróg z kl. V
  • Nikola Janisz z kl.V

 

11 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Paweł Hudycz z kl. VI
  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Maciej Olech z kl. VI
  • Bartłomiej Ciuba z kl. V
  • Patryk Kiełt z kl. IV
  • Oliwier Pieniążek z kl. IV

 

maj 2016
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Marek Wańcio z kl. III – wyróżnienie
  • Miłosz Zawadzki z kl. III – wyróżnienie
  • Wiktoria Chmielowicz z kl. III – wyróżnienie
  • Kornel Adamik z kl. V –wyróżnienie

 

10 maja
Finał Miejski Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
I miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Katarzyna Strzępek z kl. VI
  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Łukasz Kałamarz z kl. VI

 

maj 2016
IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

  • Kornel Adamik z kl. V – wyróżnienie

 

28 kwietnia
XXVI Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz do Sławy”

  • Emilia Bednarska z kl. III – II miejsce (kat. I klas I-III)

 

28 kwietnia
XXVI Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz do Sławy”
III miejsce dla zespołu wokalno –instrumentalnego Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Martyna Gołąb z kl. IV
  • Igor Misztal z kl. III
  • Emilia Bednarska z kl. III
  • Emilia Socha z kl. I a

 

27 kwietnia
Klasowy Konkurs Głośnego Czytania w klasie III

  • Emilia Bednarska – I miejsce
  • Karol Marciak – I miejsce
  • Michalina Ciemierkiewicz – II miejsce
  • Wiktoria Ciemierkiewicz – II miejsce
  • Wiktoria Chmielowicz – III miejsce
  • Zofia Duszko – III miejsce
  • Bartosz Gołąb – wyróżnienie
  • Eliza Opoka – wyróżnienie


Ogólnopolska olimpiada Olimpusek Sesja Zimowa

  • Milena Zając z kl. II a – dyplom laureata (VIII miejsce)
  • Łukasz Kałamarz z kl. II a – dyplom laureata (VIII miejsce)
  • Maja Mędrala  z kl. II a – dyplom laureata (XIII miejsce)
  • Iga Zawadzka z kl. II a – dyplom laureata (XIII miejsce)
  • Magdalena Stawarz z kl. II b – dyplom laureata (XIV miejsce)

 

26 kwietnia
Powiatowy Konkurs dla klas V „Krok przed metą”

  • Kornel Adamik z kl. V – II miejsce (w części matematycznej)

 

25 kwietnia
Klasowy Konkurs Głośnego Czytania w klasie II a

  • Iga Zawadzka- I miejsce
  • Anna Przybyło – II miejsce
  • Milena Zając – II miejsce
  • Maja Mędrala – III miejsce
  • Katarzyna Pawluk – III miejsce
  • Łukasz Kałamarz – wyróżnienie
  • Maksymilian Gałuszka – wyróżnienie
  • Mikołaj Duda – wyróżnienie

 

22 kwietnia
Klasowy Konkurs Głośnego Czytania w klasie II b

  • Amelia Szymuś – I miejsce
  • Magdalena Stawarz – II miejsce
  • Tomasz Cichowlaz – III miejsce
  • Dominik Smoliniec – III miejsce
  • Igor Płocica – wyróżnienie
  • Jakub Reizer – wyróżnienie

 

20 kwietnia
Klasowy Konkurs Głośnego Czytania w klasie I b

  • Emilia Borowiecka – I miejsce
  • Oliwia Bednarska – II miejsce
  • Szymon Szyk – II miejsce
  • Marcin Zaborowski – III miejsce
  • Kinga Bąkowska – III miejsce
  • Antoni Kołakowski – wyróżnienie
  • Sylwia Grzeszczak - wyróżnienie

 

18 kwietnia
Klasowy Konkurs Głośnego Czytania w klasie I a

  • Piotr Wawrzyszko- I miejsce
  • Mateusz Kałamarz- II miejsce
  • Hubert Sawa- III miejsce

 

15 kwietnia
Finał Konkursu Kaligraficznego Bakałarz 2016

  • Bartosz Gołąb z kl. III – udział w finale
  • Eliza Opoka z kl. III – udział w finale

 

15 kwietnia
Zawody drużynowe w Badmintona wśród szkól podstawowych o Mistrzostwo Jarosławia
III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Aleksandra Kielczyk z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Bartłomiej Ciuba z kl. V

 

14 kwietnia
I Powiatowy Konkurs Wiedzy Religijnej „Śladami polskich świętych i błogosławionych – święta siostra Faustyna Kowalska”

  • Milena Zając z kl. II a – III miejsce (kat. prac plastycznych)
  • Kinga Jakubas z kl. VI – III miejsce (kat. wiedzy)

 

13 kwietnia
Klasowy konkurs recytatorski o tematyce wiosennej w kl. II b

  • Wiktoria Czternastek – I miejsce
  • Amelia Szymuś – II miejsce
  • Dagmara Kłak – II miejsce

 

08 kwietnia
V Edycja Międzypowiatowego Konkursu matematyczno-  plastycznego „Trójwymiarowy świat matematyki – Pojazdy kosmiczne” (kat. klas I-III)

  • Antoni Kołakowski z k. I b – III miejsce
  • Marek Wańcio z kl. III – wyróżnienie

 

08 kwietnia
Zawody w pływaniu sztafetowym 6×25 m stylem dowolnym dziewcząt
V miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Gradowska Amelia z kl. V
  • Anna Cielęcy z kl. IV
  • Iga Zawadzka z kl. II a
  • Katarzyna Pawluk z kl. II a
  • Laura Adamik  kl. II a
  • Maja Mędrala z kl. II a / Siemińska Maja z kl. IV

 

08 kwietnia
Zawody w pływaniu sztafetowym 6×25 m stylem dowolnym chłopców
IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Maksymilian Kiwior z kl. V
  • Kornel Adamik z kl. V
  • Miłosz Zawadzki z kl. III
  • Vincent Węgrzyn z kl. III
  • Igor Misztal z kl. III
  • Wiktor Drabik z kl. II a

 

22 marca
XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji o Annie Jenke „Pragnąć tylko gwiazd”

  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI - I miejsce

 

18 marca
Zawody sportowe drużynowe Wielobój Gimnastyczny Dziewcząt

III miejsce dla Reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Martyna Dudek z kl. VI
  • Katarzyna Strzępek z kl. VI
  • Maja Kołodziejczyk z kl. VI
  • Martyna Gołąb z kl. IV
  • Wiktoria Lis z kl. IV

 

16 marca
III Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych

  • Oskar Lipczyński z kl. III – wyróżnienie

 

17 marca
Międzyszkolny Konkurs recytatorski „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”

  • Faustyna Frączek z kl. III – III miejsce
  • Kinga Bakowska z kl. I b - wyróżnienie
  • Milena Zając z kl. II a – wyróżnienie
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI - wyróżnienie

 

13 marca
3 Grand Prix Podkarpacia Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym

  • Dagmara Kłak z kl. II b – V miejsce
  • Paulina Maciałek z kl. II b – VI miejsce

 

09 lutego
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt
III miejsce dla Reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Dagmara Kłak z kl. III
  • Natalia Maciałek z kl. II b

 

09 lutego
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców
II miejsce dla Reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Maksymilian Kiwior z kl. V

 

05 lutego
Zawody tenisa stołowego dziewcząt o mistrzostwo szkół podstawowych
II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Martyna Gołąb z kl. IV
  • Martyna Pałys z kl. IV

 

05 lutego
Zawody tenisa stołowego chłopców o mistrzostwo szkół podstawowych
II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Tomasz Fludziński z kl. VI
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Maksymilian Kiwior z kl. V

 

27 stycznia
XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Paweł Hudycz z kl. VI
  • Maciej Olech z kl. VI
  • Tomasz Fludziński z kl. VI
  • Hubert Borowiecki z kl. VI
  • Mikołaj Sitko z kl. VI
  • Patryk Warzyszko z kl. V
  • Jakub Chmielowicz z kl. V
  • Patryk Kiełt z kl. IV
  • Oliwier Pieniążek z kl. IV

 

25 stycznia
Szkolne Zawody w Pływaniu „Pływaj z Nami’

  • Zawadzki Miłosz z kl. III – I miejsce (kat. kl. I-III)

 

21 stycznia
XIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Emilia Bednarska z kl. III- II miejsce (kat. soliści klas I-III)
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI – II miejsce (kat. soliści klas IV-VI)

 

I miejsce dla zespołu ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek(kat. zespół kl. IV-VI) w składzie:

  • Aleksandra Mederer z kl. IV
  • Maria Sało z kl. IV
  • Anna Salabura z kl. IV
  • Martyna Gołąb z kl. IV
  • Patrycja Grzebyk z kl. IV
  • Oliwia Ozimek z kl. V
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Martyna Fudała z kl. V
  • Oliwia Ważna z kl. V
  • Krzysztof Kałamarz z kl. VI
  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Wiktoria Maziarka z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI

 

II miejsce dla zespołu ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek(kat. zespół kl. I-III) w składzie:

  • Emilia Socha z kl. I a
  • Emilia Bednarska z kl. III
  • Amelia Pieknik z kl. III
  • Igor Misztal z kl. III

 

21 stycznia
Turniej Piłki Nożnej Adidas Cup klas I-III o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Wincent Wegrzyn z kl. III
  • Antoni Roman z kl. III
  • Oskar Lipczyński z kl. III
  • Miłosz Zawadzki z kl. III
  • Marek Wańcioz kl. III
  • Bartłomiej Jakubas z kl. III
  • Bartosz Gołąb z kl. III
  • Paweł Bator z kl. III
  • Filip Bartnik z kl. II a
  • Łukasz Kałamarz z kl. II a

 

15 stycznia
XIX Spotkania Teatralne „Jasełka 2016”
Wyróżnienie dla „Gwiazdeczek” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • klasa III szkoły podstawowej


15 stycznia
Turniej Piłki Nożnej klas VI i młodszych w PGSN

III miejsce dla Reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Paweł Hudycz z kl. VI
  • Mikołaj Sitko z kl. VI
  • Maciej Olech z kl. VI
  • Hubert Borowiecki z kl. VI
  • Tomasz Fludziński z kl. VI
  • Jakub Chmielowicz z kl. V
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Patryk Kiełt z kl. IV


11 stycznia
Turniej mini koszykówki chłopców o mistrzostwo Jarosławia

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Paweł Hudycz z kl. VI
  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Mikołaj Sitko z kl. VI
  • Tomasz Fludzinski z kl. VI
  • Hubert Borowiecki z kl. VI
  • Maciej Olech z kl. VI
  • Maksymilian Kiwior z kl. V
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Bartłomiej Ciuba z kl. V
  • Jakub Chmielowicz z kl. V
  • Patryk Kiełt z kl. IV


09 stycznia
2 Grand Prix Podkarpacia Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym

  • Dagmara Kłak z kl. II b – V miejsce

 

5 stycznia
Szkolne Zawody w Pływaniu „Pływaj z Nami’

  • Anna Cielęcy z kl. IV – I miejsce (kat. kl. IV-VI)


21 grudnia
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Minipiłka ręczna chłopców

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Paweł Hudycz z kl. VI
  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Mikołaj Sitko z kl. VI
  • Tomasz Fludziński z kl. VI
  • Hubert Borowiecki z kl. VI
  • Maciej Olech z kl. VI
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Maksymilian Kiwior z kl. V
  • Jakub Chmielowicz z kl. V
  • Kornel Adamik z kl. V


15 grudnia
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „św. Józef Kalasancjusz – największy pedagog wśród świętych”

  • Emilia Bednarska z kl. III – nagroda
  • Kornelia Wojciechowska z kl. II b – wyróżnienie


14 grudnia
VI Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Dagmara Kłak z kl. II b – I miejsce (kat. kl. I-III)
  • Emilia Bednarska z kl. III – I miejsce (kat. kl. I-III)
  • Karol Marciak z III – I miejsce (kat. kl. I-III)
  • Sylwia Grzeszczak z kl. I b – II miejsce (kat. kl. I-III)
  • Anna Przybyło z kl. II a – II miejsce (kat. kl. I-III)
  • Igor Misztal z kl. III – II miejsce (kat. kl. I-III)
  • Amelia Pięknik z kl. III – II miejsce (kat. kl. I-III)
  • Paweł Bator z kl. III – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Natalia Gołąb z kl. I a – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Emilia Socha z kl. I a   – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Natan Żołyniak z kl. II a – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Bartosz Gołąb z kl. III – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Piotr Prymon z kl. III – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Emilia Borowiecka z kl. I b – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Weronika Skrzypiec z kl. I b   – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Dominika Salabura z kl. I a   – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Magdalena Hudycz z kl.I a   – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Maksymilian Wilczek z kl. I a – III miejsce (kat. kl. I-III)
  • Katarzyna Pawluk z kl. II a – wyróżnienie (kat. kl. I-III)
  • Kinga Bąkowska z kl. I b   – wyróżnienie (kat. kl. I- III)
  • Patrycja Pelc z gr. 0 b – wyróżnienie (kat. kl. I- III)
  • Kornelia Wojciechowska z kl. II b – wyróżnienie (kat. kl. I-III)
  • Laura Mołoń z gr. 0 b - wyróżnienie (kat. kl. I-III)
  • Oliwia Ważna z kl. V   – I miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Martyna Fudała z kl. V – I miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI – I miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Maria Sało z kl. IV – II miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Martyna Gołąb z kl. IV   – II miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Nikola Janisz z kl. V – II miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Julia Bąk z kl. IV   – II miejsce (kat. kl. IV-VI)
  • Dominika Zagrobelna z kl. IV- wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
  • Lidia Czerepka z kl. IV- wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
  • Beata Dąbrowska z kl. IV – wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)
  • Karol Jakubas z gr. O b - I miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Kinga Jakubas z kl. VI - I miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Magdalena Hudycz z kl. I a   – II miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Mateusz Cielec z kl. VI - II miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Paweł Hudycz z kl. VI - II miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Mateusz Kałamarz z kl. I a – II miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Krzysztof Kałamarz z kl. VI - II miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Łukasz Kałamarz z kl. II a - II miejsce (kat. zespoły rodzinne)
  • Wiktoria Ciemierkiewicz z kl. III – II miejsce (kat. zespoły kl. I-III)
  • Zofia Duszko z kl. III – II miejsce (kat. zespoły kl. I-III)
  • Gabriela Snowińska z kl.II a – III miejsce (kat. zespoły kl. I-III)
  • Iga Zawadzka z kl. II a - III miejsce (kat. zespoły kl. I-III)
  • Aleksandra Mederer z kl.IV   – III miejsce (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Patrycja Grzebyk z kl. IV - III miejsce (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Maja Mędrala z kl. II a - wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Julia Żołyniak z kl. II a - wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Artur Smoliniec z gr. O b   - wyróżnienie (kat. zespoły rodzinne)
  • Łucja Nowak z kl. II a - wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Łukasz Kałamarz z kl. II a – wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Dominik Smoliniec z kl. II b   - wyróżnienie (kat. zespoły rodzinne)
  • Konstanty Węgrzyn z kl. I a - wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Miłosz Zawadzki z kl. III - wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Vincent Węgrzyn z kl. III - wyróżnienie (kat. zespoły kl. I-III)
  • Anna Salabura z kl. IV – wyróżnienie (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Martyna Pałys z kl. IV - wyróżnienie (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Martyna Gołąb z kl. IV   - wyróżnienie (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Maja Siemińska z kl. IV - wyróżnienie (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Wiktoria Lis z kl.IV - wyróżnienie (kat. zespoły kl. IV-VI)
  • Beata Dąbrowska z kl. IV - wyróżnienie (kat. zespoły kl. IV-VI)


13 grudnia
Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne”

  • Michalina Ciemierkiewicz z kl. III - wyróżnienie


11 grudnia
Konkurs plastyczny „Na najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”

  • Marek Nowak z gr. 0 b - nagroda
  • Kornelia Wojciechowska z kl. II b   nagroda
  • Magdalena Stawarz z kl. II b - nagroda
  • Paulina Maciałek z kl. II b - nagroda
  • Emilia Bednarska z kl. III - nagroda
  • Marcela Żołyniak z kl. V - nagroda
  • Oliwia Raróg z kl. V - nagroda
  • Wiktoria Maziarka z kl. VI - nagroda
  • Maciej Olech z kl. VI - nagroda



8 grudnia
Turniej Minikoszykówki dziewcząt o mistrzostwo Jarosławia wśród szkół podstawowych

III miejsce dla reprezentacji szkoły podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Aleksandra Kielczyk z kl. VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI
  • Izabela Płocica z kl. VI
  • Wiktoria Maziarka z kl. VI
  • Maja Kołodziejczyk z kl. VI
  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Oliwia Ważna z kl. V
  • Oliwia Raróg z kl. V
  • Nikola Janisz z kl. V
  • Marcela Żołyniak z kl. V
  • Zuzanna Królikowska z kl. V
  • Amelia Gradowska z kl. V


24 listopada
Konkurs matematyczny „Krok przed metą”

  • Kornel Adamik z kl. V - zakwalifikowany do II etapu

Konkurs plastyczny „Zaproszenie do lasu”

  • Lena Kiełbasa z gr. 0 B – wyróżnienie (kat. klas 0-III)


20 listopada
Turniej Minipiłki ręcznej chłopców

I miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Paweł Hudycz z kl. VI
  • Mikołaj Sitko z kl. VI
  • Maciej Olech z kl. VI
  • Tomasz Fludziński z kl. VI
  • Mateusz Cielec z kl. VI
  • Hubert Borowiecki z kl. VI
  • Patryk Wawrzyszko z kl. V
  • Bartłomiej Ciuba z kl. V
  • Jakub Chmielowicz z kl. V
  • Maksymilian Kiwior z kl. V
  • Patryk Kiełt z kl. V
  • Kornel Adamik z kl. V


19 listopada
VII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „A to Polska właśnie…”

  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI – III miejsce (kat. szkoła podstawowa)
  • Kinga Jakubas z kl. VI – wyróżnienie (kat. szkoła podstawowa)


14 listopada
2. Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

  • Kinga Jakubas z kl. VI – V miejsce


13 listopada
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016 - Turniej Minipiłki Ręcznej Dziewcząt

II miejsce dla Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Aleksandra Kielczyk z kl.VI
  • Aleksandra Kulikowska z kl. VI
  • Wiktoria Maziarka z kl. VI
  • Kinga Jakubas z kl. VI
  • Oliwia Ważna z kl. V
  • Amelia Gradowska z kl. V
  • Emilia Magda z kl. V
  • Nikola Janisz z kl. V
  • Marcela Żołyniak z kl. V


Październik 2015
Ogólnopolski Test Ortograficzny

  • Emilia Bednarska z kl. III – Mistrz Ortografii (VII miejsce)
  • Amelia Pięknik z kl. III   – Mistrz Ortografii (X miejsce)
  • Karol Marciak z kl. III – Ekspert Ortografii (XII miejsce)
  • Zofia Duszko z kl. III – Ekspert Ortografii (XIV miejsce)
  • Vincent Węgrzyn z kl. III – Ekspert Ortografii (XV miejsce)
  • Michalina Ciemierkiewicz z kl. III – Ekspert Ortografii (XV miejsce)
  • Miłosz Zawadzki z kl. III – Ekspert Ortografii (XV miejsce)
  • Oskar Lipczyński z kl. III – Ekspert Ortografii (XV miejsce)


29 października
XVI Powiatowy Turniej „Z podwórka na stadion” w piłce nożnej chłopców U-10

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Mikołaj Duda z kl. II a
  • Filip Bartnik z kl. II a
  • Paweł Bator z kl. III
  • Bartosz Gołąb z kl. III
  • Bartłomiej Jakubas z kl. III
  • Oskar Lipczyński z kl. III
  • Igor Misztal z kl. III
  • Antoni Roman z kl. III
  • Marek Wańcio z kl. III
  • Miłosz Zawadzki z kl. III


16 października
Igrzyska Młodzieży szkolnej 2015/2016 - Drużynowy Turniej w Szachach

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Mikołaj Duda z kl. II A
  • Łukasz Kałamarz z kl. II A
  • Wiktoria Chmielowicz z kl. III
  • Oskar Lipczyński z kl. III


19 września
I. Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym w Błażowej

  • Kinga Jakubas z kl. VI – II miejsce (kat. dziewcząt)


13 września
Półfinał Mini Olympic Games w tenisie stołowym

  • Kinga Jakubas z kl. VI – awans do Turnieju Ogólnopolskiego

Ogólnopolska olimpiada Olimpusek Sesja Zimowa
- Milena Zając z kl. II a – dyplom laureata (VIII miejsce)
- Łukasz Kałamarz z kl. II a – dyplom laureata (VIII miejsce)
- Maja Mędrala  z kl. II a – dyplom laureata (XIII miejsce)
- Iga Zawadzka z kl. II a – dyplom laureata (XIII miejsce)
- Magdalena Stawarz z kl. II b – dyplom laureata (XIV miejsce)

26 kwietnia

Powiatowy Konkurs dla klas V „Krok przed metą”

- Kornel Adamik z kl. V – II miejsce (w części matematycznej)


15 kwietnia

Finał Konkursu Kaligraficznego Bakałarz 2016
- Bartosz Gołąb z kl. III – udział w finale
- Eliza Opoka z kl. III – udział w finale

15 kwietnia
Zawody drużynowe w Badmintona wśród szkól podstawowych o Mistrzostwo Jarosławia
III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Mateusz Cielec z kl. VI
- Kinga Jakubas z kl. VI
- Aleksandra Kielczyk z kl. VI
- Aleksandra Kulikowska z kl. VI
- Patryk Wawrzyszko z kl. V
- Bartłomiej Ciuba z kl. V

14 kwietnia
I Powiatowy Konkurs Wiedzy Religijnej „Śladami polskich świętych i błogosławionych – święta siostra Faustyna Kowalska”

- Milena Zając z kl. II a – III miejsce (kat. prac plastycznych)
- Kinga Jakubas z kl. VI – III miejsce (kat. wiedzy)


08 kwietnia
V Edycja Międzypowiatowego Konkursu matematyczno-  plastycznego „Trójwymiarowy świat matematyki – Pojazdy kosmiczne” (kat. klas I-III)
- Antoni Kołakowski z k. I b – III miejsce
- Marek Wańcio z kl. III – wyróżnienie

08 kwietnia
Zawody w pływaniu sztafetowym 6×25 m stylem dowolnym dziewcząt
V miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

- Gradowska Amelia z kl. V
-Anna Cielęcy z kl. IV
- Iga Zawadzka z kl. II a
- Katarzyna Pawluk z kl. II a
- Laura Adamik  kl. II a
- Maja Mędrala z kl. II a / Siemińska Maja z kl. IV

08 kwietnia
Zawody w pływaniu sztafetowym 6×25 m stylem dowolnym chłopców
IV miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Maksymilian Kiwior z kl. V
- Kornel Adamik z kl. V
- Miłosz Zawadzki z kl. III
- Vincent Węgrzyn z kl. III
- Igor Misztal z kl. III
- Wiktor Drabik z kl. II a

 

13 maja

Wojewódzki Turniej Eliminacyjny Szczypiorniak na Orlikach 2016 w kategorii dziewcząt
IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

- Aleksandra Kielczyk z kl. VI
- Aleksandra Kulikowska z kl. VI
- Wiktoria Maziarka z kl. VI
- Oliwia Ważna z kl. V
- Oliwia Raróg z kl. V
- Amelia Gradowska z kl. V
- Emilia Magda z kl. V
- Marcela Żołyniak z kl. V
- Zuzanna Królikowska z kl. V
- Marcelina Rajzer z kl. V
- Martyna Fudała z kl. V
- Amelia Sobczyńska z kl. V

13 maja
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
X miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

- Patryk Wawrzyszko z kl. V
- Maksymilian Kiwior z kl. V

13 maja
XII Regionalny Festiwal Piosenki „Malin koszyk”
I miejsce dla zespołu „Uśmiech” ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Karol Jakubas z gr. 0 b
- Miłosz Fudała z gr. 0 b
- Emilia Socha z kl. I a
- Gabriela Ozimek z kl. I a
- Mateusz Kałamarz z kl. I a
- Piotr Wawrzyszko z kl. I a
- Łukasz Kałamarz z kl. II a
- Emilia Bednarska z kl. III
- Julia Bąk z kl. IV
-Anna Salabura z kl. IV
- Martyna Gołąb z kl. IV
- Patrycja Grzebyk z kl. IV
- Maria Sało z kl. IV
- Patryk Wawrzyszko z kl. V
- Nikola Janisz z kl. V
- Krzysztof Kałamarz z  kl. VI
- Kinga Jakubas z kl. VI
- Maria Wiśniewska  z kl. I gimnazjum

12 maja 2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w Trójboju dziewcząt
V miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Martyna Pałys z kl. IV
- Martyna Gołąb z kl. IV
- Wiktoria Lis z kl. IV
- Anna Cielęcy z kl. IV
- Lidia Czerepka z kl. IV

12 maja 2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w Trójboju chłopców
II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Patryk Kiełt z kl. IV
- Oliwier Pieniążek z kl. IV
- Jan Szyk z kl. IV
- Krzysztof Mazerant z kl. IV
- Antoni Roman z kl. III
- Filip Bartnik z kl. II a

12 maja
XXIV Przegląd Szkolnych Form Teatralnych
Nagroda za kostiumy i scenografię dla teatrzyku „Motylki” grupy 0b Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek

11 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
IV miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Aleksandra Kielczyk z kl. VI
- Aleksandra Kulikowska z kl. VI
- Wiktoria Maziarka z l. VI
- Amelia Gradowska z kl. V
- Oliwia Raróg z kl. V
- Nikola Janisz z kl.V

11 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016
Zawody w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Paweł Hudycz z kl. VI
- Mateusz Cielec z kl. VI
- Maciej Olech z kl. VI
- Bartłomiej Ciuba z kl. V
- Patryk Kiełt z kl. IV
- Oliwier Pieniążek z kl. IV

Maj 2016
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
- Marek Wańcio z kl. III – wyróżnienie
- Miłosz Zawadzki z kl. III – wyróżnienie
- Wiktoria Chmielowicz z kl. III – wyróżnienie
- Kornel Adamik z kl. V –wyróżnienie

10 maja
Finał Miejski Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
I miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:
- Kinga Jakubas z kl. VI
- Katarzyna Strzępek z kl. VI
- Mateusz Cielec z kl. VI
- Łukasz Kałamarz z kl. VI

maj 2016

IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik
- Kornel Adamik z kl. V – wyróżnienie

28 kwietnia

XXVI Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz do Sławy”

- Emilia Bednarska z kl. III – II miejsce (kat. I klas I-III)

28 kwietnia

XXVI Konkurs Piosenki „O Złoty Klucz do Sławy”
III miejsce dla zespołu wokalno –instrumentalnego Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

-Martyna Gołąb z kl. IV

- Igor Misztal z kl. III

- Emilia Bednarska z kl. III

- Emilia Socha z kl. I a

Ogólnopolska olimpiada Olimpusek Sesja Zimowa
- Milena Zając z kl. II a – dyplom laureata (VIII miejsce)
- Łukasz Kałamarz z kl. II a – dyplom laureata (VIII miejsce)
- Maja Mędrala z kl. II a – dyplom laureata (XIII miejsce)
- Iga Zawadzka z kl. II a – dyplom laureata (XIII miejsce)
- Magdalena Stawarz z kl. II b – dyplom laureata (XIV miejsce)

27 kwietnia
Klasowy Konkurs Głośnego Czytania w klasie III
- Emilia Bednarska – I miejsce
- Karol Marciak – I miejsce
- Michalina Ciemierkiewicz – II miejsce
- Wiktoria Ciemierkiewicz – II miejsce
- Wiktoria Chmielowicz – III miejsce
- Zofia Duszko – III miejsce
- Bartosz Gołąb – wyróżnienie
- Eliza Opoka – wyróżnienie