Mail 37-500 Jarosław, ul. Głęboka 1
  Email sp.niepokalanki@gmail.com
  Phone (016) 6217457
607 202 461 - s. Dyrektor
  Map Mapa dojazdu

 

26 czerwca
Ogólnopolski Konkurs Albus 2017 z języka polskiego

  • Oliwia Ważna z kl. VI – wyróżnienie (11 miejsce)

 

21 czerwca
XXIII Edycja Konkursu Plastycznego dla dzieci „W świecie dziecięcych marzeń”

  • Eliza Opoka z kl. IV – III miejsce
  • Martyna Gołąb z kl. V – wyróżnienie
  • Wiktoria Chmielowicz z kl. IV – wyróżnienie

 

20 czerwca
Konkurs plastyczny pt.” Wydarzenie 2016”

  • Dominika Zagrobelna z kl. V – wyróżnienie

 

10 czerwca
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym

  • Natalia Maciałek z kl. II b -3 miejsce (gra pojedyńcza)
  • Natalia Maciałek z kl. II b – 1 miejsce (gra podwójna)

 

 9 czerwca
Jarosławska Olimpiada młodzieży szkolnej 2016/2017

Drużynowy Turniej w Badmintona

II miejsce dla drużyna Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI
  • Bartłomiej Ciuba z  kl. VI
  • Maksymilian Kiwior z kl. VI
  • Amelia Gradowska z kl. VI
  • Marcela Żołyniak z kl. VI
  • Marcelina Rajzer z kl. VI

 

8 czerwca
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Marcela Żołyniak z kl. VI – wyróżnienie
  • Kornel Adamik z kl. VI – wyróżnienie
  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI – wyróżnienie

 

8 czerwca
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta

  • Kornel Adamik z kl. VI – bardzo dobry wynik
  • Maria Sało z kl. V- bardzo dobry wynik

 

8 czerwca
Powiatowy konkurs plastyczny „Zostań wolontariuszem”

  • Dominika Zagrobelna z kl. V – wyróżnienie

 

7 czerwca
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Leon z matematyki

  • Szymon Szyk z kl. II b – laureat (2 miejsce)
  • Emilia Borowiecka z kl. II b – laureat (2 miejsce)
  • Marcel Maziarek z kl. II b – laureat (2 miejsce)
  • Tadeusz Krzeszowiec z kl. II b – laureat 3 miejsce)
  • Marcin Zaborowski z  kl. II b – laureat (3 miejsce)
  • Natalia Maciałek z  kl. II b – laureat (4 miejsce)
  • Antoni Kołakowski  z kl. II b – laureat (4 miejsce)
  • Oliwia Bednarska z kl. II b – laureat (4 miejsce)
  • Aleksandra Wołoszyn z kl. II b – laureat (6 miejsce)
  • Weronika Skrzypiec z kl. II b – laureat (8 miejsce)
  • Emilia Gilarska z kl. II b - laureat (8 miejsce)

 

7 czerwca
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Leon z ortografii

  • Marcin Zaborowski z kl. II b – laureat (7 miejsce)
  • Emilia Borowiecka z kl. II b – laureat (10 miejsce) 

 

6 czerwca
II etap Powiatowego Konkursu Mistrz Matematyki 2017

  • Kornel Adamik z kl. VI – I miejsce (tytuł Mistrza Matematyki 2017)

 

2 czerwca
Zawody piłki nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczącego MSZS w Jarosławiu

II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Kiełt z kl. V
  • Stanisław Rejterowski z kl. V
  • Jan Szyk z kl. V
  • Oliwier Pieniążek z kl. V
  • Michał Górecki z kl. V
  • Krzysztof Mazerant z kl. V
  • Bartłomiej Jakubas z kl. IV
  • Antoni Roman z kl. IV
  • Oskar Lipczyński  z kl.IV 

 

2 czerwca
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek sesja wiosenna z przedmiotów zintegrowanych

  • Joanna Kołakowska z kl. Ib – laureat (4 miejsce)
  • Natalia Pyz z kl. Ib – laureat (6 miejsce)
  • Piotr Skibiak z kl. Ib – laureat (6 miejsce)
  • Emilia Socha z kl. Ib – laureat (6 miejsce)
  • Michalina Cymbalista z kl. Ib – laureat (7 miejsce)
  • Miłosz Fudała z kl. Ib – laureat (7 miejsce)
  • Izabela Płonka z kl. Ib – laureat (8 miejsce)
  • Lena Skowron z kl. Ib – laureat (8 miejsce)
  • Marek Nowak z kl. Ib – laureat (9 miejsce)
  • Julia Łuków z kl. Ib – laureat (10 miejsce)
  • Jakub Wojtas z kl. Ib – laureat (10 miejsce)
  • Emilia Woźniak z kl. Ib – laureat (10 miejsce)
  • Weronika Pokrywka z kl. Ib – laureat (11 miejsce)
  • Samuela Szymczak z kl. Ib – laureat (12 miejsce)
  • Kacper Żelaznowski  z kl. Ib – laureat (12 miejsce)
  • Arkadiusz Gloc z kl. Ib – laureat (13 miejsce)
  • Iga Zawadzka z kl. IIIa – laureat (6 miejsce)
  • Łukasz Kałamarz z kl. IIIa – laureat (6 miejsce)
  • Anna Przybyło z kl. IIIa – laureat (8 miejsce)
  • Laura Adamik z kl. IIIa – laureat (9 miejsce)
  • Milena Zając z kl. IIIa – laureat (11 miejsce)
  • Wiktor Drabik z kl. IIIa – laureat (11 miejsce)
  • Mikołaj Duda z kl. IIIa – laureat (12 miejsce)
  • Katarzyna Pawluk z kl. IIIa – laureat (14 miejsce)
  • Amelia Szymuś z kl. IIIb – laureat (14 miejsce)
  • Jakub Reizer z kl. IIIb – laureat (15 miejsce) 

 

2 czerwca
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek sesja wiosenna z języka angielskiego

  • Weronika Pokrywka z kl. Ib – laureat (15 miejsce)

 

30 maja
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Fatima – miejsce spotkania dzieci z Maryją”

  • Paulina Maciałek z kl. III b – wyróżnienie
  • Eliza Opoka z kl. IV- wyróżnienie
  • Emilia Bednarska z kl. IV – III miejsce

 

26 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Zawody LA Trójbój Dziewcząt

II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Eliza Opoka z kl. IV
  • Emilia Bednarska z kl. IV
  • Amelia Pięknik z kl. IV
  • Milena Zając z kl. III
  • Maja Mędrala z kl. III
  • Laura Adamik z kl. III 

 

25 maja
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Kornel Adamik z kl. VI – dyplom za bardzo bobry wynik
  • Szymon Szyk z kl. IIb – wyróżnienie
  • Maja Mędrala z kl. IIIa – wyróżnienie
  • Piotr Prymon z kl. IV – wyróżnienie
  • Karol Marciak z kl. IV- wyróżnienie
  • Wiktoria Chmielowicz z  kl.IV – wyróżnienie

20 maja
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Żaczek i Żaków

  • Dagmara Kłak z kl. III b – 5 miejsce (gra pojedyńcza)
  • Dagmara Klak z kl. III b i Paulina Maciałek z kl. III b – 3 miejsce (gra podwójna) 

 

19 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Zawody LA Czwórbój dziewcząt

V miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Wiktoria Lis z kl. V
  • Martyna Gołąb z kl. V
  • Martyna Pałys z kl. V
  • Oliwia Raróg z kl. VI
  • Marcela Żołyniak z kl. VI
  • Amelia Gradowska z kl. VI
  • Martyna Bukowy z kl. V

  

17 maja
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Zawody LA Czwórbój chłopców

V miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Kiełt z kl. IV
  • Jan Szyk z kl. V
  • Oliwier Pieniążek z kl. V
  • Bartłomiej Ciuba z kl. VI
  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI
  • Maksymilian Kiwior z kl. VI

  

12 maja
II Miejski Konkurs Mali Giganci Matematyki

  • Łukasz Kałamarz z kl. III a – III miejsce 

 

11 maja
XXVII Konkurs Piosenki O Złoty Klucz do Sławy

II nagroda dla zespołu wokalnego Szkoły Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Filip Bartnik z kl. III a
  • Zofia Bąk z kl. III a
  • Łukasz Kałamarz z kl. III a
  • Maja Mędrala z kl. III a
  • Łucja Nowak z kl. III a
  • Katarzyna Pawluk z kl. III a
  • Anna Przybyło  z kl. III a
  • Iga Zawadzka z kl. III a
  • Dagmara Kłak z kl. III b
  • Paulina Maciałek z kl. III b
  • Kornelia Wojciechowska z kl. III b
  • Mateusz Kałamarz z kl. II a
  • Emilia Socha z kl. I b
  • Zofia Duszko z kl. IV
  • Emilia Bednarska z kl. IV
  • Oliwia Broda z kl. IV
  • Igor Misztal z kl. IV

 

11 maja
XXVII Konkurs Piosenki O Złoty Klucz do Sławy

  • Igor Misztal z kl. IV – wyróżnienie (kat. kl. IV-VI)

 

10 maja
Wojewódzki konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak”

  • Adam Gloc z kl. VI - wyróżnienie

 

25 kwietnia
II Powiatowy Konkurs Wiedzy Religijnej „Śladami polskich świętych i błogosławionych – święty Brat Albert Chmielowski

  • Paulina Maciałek z kl. IIIb – II miejsce (kat. prac plastycznych)
  • Amelia Szymuś z kl. IIIb – wyróżnienie (kat. prac plastycznych)
  • Marcela Żołyniak z kl. VI – IV miejsce (kat. wiedza)
  • Marcelina Rajzer z kl. VI – V miejsce (kat. wiedza)

 

25 kwietnia
XV edycja konkursu plastyczno-literackiego „JAROSŁAW – moja Mała Ojczyzna” pod hasłem  „Patrząc w przyszłość, zmieniajmy Jaroslaw”

  • Amelia Telega z kl. IIIa- II miejsce
  • Izabela Płonka z kl. Ib – wyróżnienie

 

20 kwietnia
Międzyszkolny konkurs humanistyczny dla klas IV W Świecie Baśni

  • Emilia Bednarska  - III miejsce

  

5-6 kwietnia
Szkolny Konkurs Czytelniczy „Wiem co czytam” w kategorii klas IV-VI

Klasa IV

  • Emilia Bednarska – I miejsce
  • Amelia Pięknik – II miejsce
  • Oliwia Broda – III miejsce
  • Wiktoria Chmielowicz- III  miejsce
  • Zofia Duszko- III miejsce
  • Jakub Greń – III miejsce
  • Karol Marciak – III miejsce
  • Vincent Węgrzyn – III miejsce

 

Klasa V

  • Jan Szyk – I miejsce
  • Anna Cielęcy – II miejsce
  • Martyna Gołąb – II miejsce
  • Michał Górecki- II miejsce
  • Wiktoria Lis – III miejsce
  • Aleksandra Mederer – III miejsce

 

Klasa VI

  • Patryk Wawrzyszko- I miejsce
  • Maksymilian Kiwior – I miejsce
  • Adam Gloc- II miejsce
  • Bartłomiej Ciuba – III miejsce
  • Oliwia Ważna – III miejsce
  • Marcelina Rajzer – III miejsce 

 

4-6 kwietnia
Szkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III

Klasa Ia

  • Helena Pawluk – I miejsce
  • Dominik Wodzisz – I miejsce
  • Aleksander Adwent – II miejsce
  • Maksymilian Wilczek – II miejsce
  • Patryk Jakubas – III miejsce

 

Klasa Ib

  • Emilia Woźniak- I miejsce
  • Kacper Żelaznowski – I miejsce
  • Izabela Płonka- I miejsce
  • Weronika Pokrywka- II miejsce
  • Miłosz Fudała – II miejsce
  • Julia Łuków – III miejsce

 

Klasa IIa

  • Piotr Wawrzyszko- I miejsce
  • Hubert Sawa – I miejsce
  • Mateusz Kałamarz – II miejsce
  • Weronika Korczyńska- II miejsce
  • Karolina Pałys – II miejsce
  • Natalia Gołąb – III miejsce
  • Dominika Salabura – III miejsce

 

Klasa IIb

  • Emilia Borowiecka- I miejsce
  • Szymon Szyk – I miejsce
  • Aleksandra Wołoszyn- II miejsce
  • Marcin Zaborowski – II miejsce
  • Weronika Fudali – III miejsce
  • Julia Wojtowicz- III miejsce
  • Oliwia Bednarska – III miejsce
  • Sylwia Grzeszczak – III miejsce

 

Klasa IIIa

  • Milena Zając – I miejsce
  • Natan Żołyniak – I miejsce
  • Katarzyna Pawluk – I miejsce
  • Anna Przybyło- I miejsce
  • Iga Zawadzka – I miejsce
  • Julia Żołyniak – II miejsce
  • Mikołaj Duda – II miejsce
  • Piotr Balicki – II miejsce
  • Zofia Bąk – III miejsce
  • Maksymilian Gałuszka – III miejsce
  • Maja Mędrala – III miejsce
  • Łucja Nowak – III miejsce

 

Klasa IIIb

  • Amelia Szymuś – I miejsce
  • Jakub Reizer – I miejsce
  • Paulina Maciałek – II miejsce
  • Dagmara Kłak – II miejsce
  • Tomasz Cichowlaz- III miejsce
  • Dominik Smoliniec- III miejsce


4 kwietnia
Konkurs matematyczno-plastyczny „Trójwymiarowy Świat Matematyki- maszyny pływające”

  • Szymon Szyk z kl. II b - wyróżnienie

 

3 kwietnia
Ogólnopolski konkurs Olimpusek (sesja zimowa) ze sprawności zintegrowanych

  • Karolina Pałys z kl. II a – laureat (12 miejsce)
  • Piotr Wawrzyszko z kl.II a – laureat (13 miejsce)
  • Łukasz Kałamarz z kl. III a – laureat (7 miejsce)
  • Wiktor Drabik z kl. III a – laureat (15 miejsce)

26 marca
Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodziczek i młodzików w tenisie stołowym

  • Martyna Gołąb z kl. V – V miejsce  (kat. gra pojedyńcza)
  • Martyna Gołąb z kl. V- II miejsce (kat. gra podwójna)

 

Marzec
XV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji o Annie Jenke „Pragnąć tylko gwiazd” w kategorii prac plastycznych

  • Oliwia Raróg z kl. VI – wyróżnienie
  • Martyna Gołąb z kl. V – wyróżnienie

 

24 marca
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”

  • Oliwia Broda z kl. IV- wyróżnienie
  • Emilia Borowiecka z kl. II b- wyróżnienie

 

23 marca
Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiatki na książkowe zakładki”

  • Oliwia Bednarska z kl. IIb – nagroda (kat. wiekowa klas I-III)
  • Martyna Pałys z kl. z kl. V (kat. wiekowa klas IV-VI)
  • Amelia Pięknik z kl. IV (kat. wiekowa klas IV-VI)
  • Eliza Opoka z kl. IV – nagroda (kat. wiekowa klas IV-VI)
  • Marek Wańcio z kl. IV- wyróżnienie (kat. wiekowa klas IV-VI)
  • Oliwia Ozimek z kl.VI- wyróżnienie (kat. wiekowa klas IV-VI)
  • Marcela Żołyniak z kl.VI- wyróżnienie (kat. wiekowa klas IV-VI)
  • Julia Żołyniak z kl.III a - wyróżnienie (kat. wiekowa klas I-III)
  • Łucja Nowak z kl. IIIa - wyróżnienie (kat. wiekowa klas I-III)
  • Fudali Weronika z kl. II b - wyróżnienie (kat. wiekowa klas I-III)
  • Marcin Zaborowski  z kl. II b – wyróżnienie (kat. wiekowa klas I-III)

 

19 marca
3.Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym

  • Natalia Maciałek z kl. II b – III miejsce (kat. skrzatek i skrzatów)
  • Paulina Maciałek z kl. III b – V miejsce (kat. żaczek i żaków) 

 

17 marca
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017
Zawody drużynowe w wieloboju gimnastycznym dziewcząt

III miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Amelia Gradowska z kl. VI
  • Martyna Gołąb z kl. V
  • Wiktoria Lis z kl. V
  • Eliza Opoka z kl. IV

 

15 marca
XV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji o Annie Jenke „Pragnąć tylko gwiazd”

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI - wyróżnienie

 

22 lutego
Międzszkolny Konkurs Plastyczny „Święta Paula Montal- Serce gotowe do dawania”

  • Maria Sało z kl. V- wyróżnienie

 

20 lutego
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas II „Śladami Koziołka Matołka”

  • Sylwia Grzeszczak z kl. II b- III miejsce

 

12 lutego
3.Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

  • Martyna Gołąb z kl. V- IV miejsce

 

10 lutego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 w turnieju tenisa stołowego dziewcząt

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Weronika Skrzypiec z kl. II b
  • Natalia Maciałek z kl. II b
  • Paulina Maciałek z kl. III b
  • Dagmara Kłak z kl. III b

 

10 lutego
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017 w turnieju tenisa stołowego chłopców

III miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:-

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI
  • Patryk Kiełt z kl. V
  • Bartosz Jakubas z kl. IV
  • Oskar Lipczyński z kl. IV 

 

06 lutego
XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”

VI miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI
  • Jan Szyk z kl.V
  • Stanisław Rejterowski z kl.V
  • Patryk Kiełt z kl. V
  • Oliwier Pieniążek z kl. V
  • Krzysztof Mazerant z kl.V
  • Bartłomiej Jakubas z kl.IV
  • Antoni Roman z kl. IV
  • Oskar Lipczyński z kl. IV

 

02 lutego
Kuratoryjny konkurs z języka niemieckiego

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

31 stycznia
XIV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Emilia Socha z kl. I b – I miejsce (kat. solista z kl. I-III)
  • Emilia Bednarska z kl. IV – III miejsce (kat. solista klas IV-VI)

30 stycznia
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego LEON

  • Oliwia Ważna z kl. VI – laureat (10 miejsce)

 

30 stycznia
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki LEON

  • Bartosz Gołąb z kl. IV – laureat (3 miejsce)
  • Kornel Adamik z kl. VI - laureat (3 miejsce)
  • Oskar Paradowski z kl. IV- laureat (4 miejsce)
  • Jakub Greń z kl. IV- laureat (7 miejsce)
  • Piotr Prymon  z kl. IV- laureat (7 miejsce)
  • Karol Marciak z kl. IV- laureat (8 miejsce)
  • Emilia Bednarska z kl. IV- laureat (9 miejsce)

 

28 stycznia
Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Pawłosiów 

  • Natalia Maciałek z kl. IIb – I miejsce (kat. wiekowa do lat 16)

 

Styczeń
Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia

  • Piotr Prymon z kl. IV-  tytuł najlepszego Szachisty Ferii Zimowych w bibliotece

 

14 stycznia
2.Grand Prix Podkarpacia Żaczek i Żaków w tenisie stołowym

  • Natalia Maciałek z kl. II b – I miejsce
  • Dagmara Kłak z kl. III b – VI miejsce
  • Weronika Skrzypiec z kl. II b- VI miejsce

 

12 stycznia
XX Spotkania Teatralne „Jasełka 2017”

Wyróżnienie dla grupy teatralnej Infinitas ze Szkoły Podstawowej i Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w składzie:

 

09 stycznia
Kuratoryjny konkurs języka angielskiego

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

27 grudnia
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy Leon z matematyki

  • Bartosz Gołąb z kl. IV – 3 miejsce
  • Oskar Paradowski z kl. IV – 4 miejsce
  • Jakub Greń z kl. IV – 7 miejsce
  • Piotr Prymon  z kl. IV- 7 miejsce
  • Karol Marciak z kl. IV- 8 miejsce
  • Emilia Bednarska z kl. IV – 9 miejsce
  • Kornel Adamik z kl. VI – 3 miejsce

 

27 grudnia
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy Leon z języka polskiego

  • Oliwia Ważna z kl. VI- 10 miejsce

 

20 grudnia
Międzyszkolne zawody pływackie

  • Miłosz Zawadzki z kl. IV- I miejsce
  • Anna Cielęcy z kl. V – II miejsce

 

19 grudnia
Konkurs plastyczny „Świąteczny Dom” Boże Narodzenie 2016

  • Emilia Bednarska z kl. IV – III miejsce (kat. ozdoba)
  • Lidia Czerepka z kl. V – wyróżnienie (kat. ozdoba)

17-18 grudnia
I Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2016

  • Martyna Gołąb z kl. V- V miejsce (kat. młodzików)

 

13-14 grudnia
Szkolny konkurs czytelniczy klas IV-VI przybliżający sylwetki bohaterów literackich

KLASA IV

  • Wiktoria Chmielowicz- I miejsce
  • Piotr Prymon- II miejsce
  • Antoni Roman- III miejsce
  • Karol Marciak – III miejsce

KLASA V

  • Maja Siemińska- I miejsce
  • Martyna Pałys- II miejsce
  • Beata Dąbrowska – II miejsce
  • Anna Cielęcy - III miejsce

KLASA VI

  • Martyna Fudała – I miejsce
  • Oliwia Raróg – II miejsce
  • Bartłomiej Ciuba – III miejsce
  • Zuzanna Królikowska - III miejsce

 

10 grudnia
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

  • Martyna Gołąb z kl. V- I miejsce (kat. młodziczek)

 

7 grudnia
Konkurs Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

  • Emilia Socha z kl. I b - nagroda
  • Magdalena Hudycz z kl. II a - nagroda
  • Emilia Borowiecka z kl. II b - wyróżnienie
  • Antoni Kołakowski z kl. II b - wyróżnienie
  • Anna Przybyło z kl. III a - nagroda
  • Emilia Bednarska z kl. IV - nagroda
  • Martyna Gołąb z kl. V - wyróżnienie
  • Beata Dąbrowska z kl. V - nagroda
  • Aleksandra Mederer z kl. V - nagroda

 

6 grudnia
Konkurs plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową z motywem Jarosławia 2016

  • Eliza Opoka z kl. IV – wyróżnienie

 

30 listopada
Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej „Kiedy myślę, Ojczyzna…”

  • Oliwia Broda z kl. IV – III miejsce

 

24 listopada
VIII Edycja Wojewódzkiego Konkursu „A to Polska właśnie…”

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI – III miejsce (kat. recytacja)
  • Emilia Bednarska z kl. IV – wyróżnienie (kat. piosenka)
  • Igor Misztal z kl. IV –wyróżnienie (kat. piosenka)
  • Eliza Opoka z kl. IV – II miejsce (kat. twórczość własna)
  • Emilia Bednarska z kl. IV- III miejsce (kat. twórczość własna)
  • Bartłomiej Jakubas z kl. IV- wyróżnienie (kat. twórczość własna)

 

21 listopada
Igrzyska młodzieży szkolnej 2016/2017
Turniej mini piłki ręcznej chłopców

II miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Maksymilian Kiwior
  • Patryk Wawrzyszko
  • Kornel Adamik
  • Oskar Lipczyński
  • Antoni Roman
  • Karol Marciak
  • Marek Wańcio
  • Bartosz Gołąb
  • Bartłomiej Jakubas
  • Oliwier Pieniążek
  • Patryk Kiełt
  • Krzysztof Mazerant

 

19 listopada
Kuratoryjny konkurs z matematyki

  • Kornel Adamik z kl. VI –zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

17 listopada
Turniej mini piłki ręcznej dziewcząt o Mistrzostwo Jarosławia wśród szkół podstawowych

V miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Amelia Gradowska z kl. VI
  • Oliwia Raróg z kl. VI
  • Zuzanna Królikowska z kl. VI
  • Martyna Fudała z kl. VI
  • Beata Dąbrowska z kl. V
  • Maja Siemińska z kl. V
  • Marcela Żołyniak z kl. VI
  • Martyna Bukowy z kl. V
  • Martyna Gołąb z kl. V
  • Dominika Zagrobelna z kl. V
  • Martyna Pałys z kl. V
  • Wiktoria Lis z kl. V
  • Lidia Czerepka z kl. V
  • Anna Cielęcy z kl. V
  • Anna Salabura z kl. V

 

15 listopada
Szkolny konkurs recytatorski „Kto ty jesteś? Polak mały?”

  • Emilia Socha z kl. I b – I miejsce
  • Milena Zając z kl. III a – I miejsce
  • Wiktoria Czternastek z kl. III b – II miejsce
  • Maksymilian Wilczek z kl. I a – III miejsce
  • Kornelia Wojciechowska z kl. III b- wyróżnienie
  • Piotr Wawrzyszko z kl. II a – wyróżnienie
  • Emilia Borowiecka z kl. II b- wyróżnienie

 

15 listopada
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

III miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Dagmara Kłak z kl. III
  • Łukasz Kałamarz z kl. kl. III a
  • Piotr Prymon z kl. IV
  • Vincent Węgrzyn z kl. IV

 

11 listopada
Mistrzostwa Miasta Przemyśla w tenisie stołowym z okazji Święta Niepodległości Polski

  • Dagmara Kłak z kl. III b – III miejsce(kat. żaczki)
  • Weronika Skrzypiec z kl. II b – III miejsce (kat. skrzatki)

 

7 listopada
Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI – zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

7 listopada
Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego

  • Patryk Wawrzyszko z kl. VI – zakwalifikowany do etapu rejonowego


04 listopada
Turniej Tenisa Stołowego Żaczek w ramach obchodów Święta Niepodległości

  • Dagmara Kłak z kl. III b – I miejsce
  • Paulina Maciałek z kl. III b – III miejsce

 

04 listopada
Turniej Tenisa stołowego Skrzatek w ramach obchodów Święta Niepodległości

  • Natalia Maciałek z kl. II b – II miejsce
  • Weronika Skrzypiec z kl. II b – III miejsce

 

22 października
1.Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym

  • Paulina Maciałek z kl. III b – VII miejsce (kat. żaczek i żaków)
  • Natalia Maciałek z kl. II b – II miejsce (kat. skrzatek i skrzatów)
  • Weronika Skrzypiec z kl. II b – IV miejsce (kat. skrzatek i skrzatów)

 

21 października
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Szachy drużynowe
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Łukasz Kałamarz z kl. III a
  • Dagmara Kłak z kl. III b
  • Piotr Prymon z kl. IV
  • Vincent Węgrzyn z kl. IV

 

17 października
Konkurs recytatorski Wawrzynek 2016

  • Emilia Borowiecka z kl. II b – wyróżnienie
  • Oliwia Broda z kl. IV – wyróżnienie

 

08 października
III Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Franciszka Wardęgi pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Żurawica

  • Natalia Maciałek z kl. II b – I miejsce (kat. skrzatki-skrzaty ur. 2008 i mł.)
  • Sylwia Grzeszczak z kl. II b – V miejsce (kat. skrzatki-skrzaty ur. 2008 i mł.)
  • Weronika Skrzypiec z kl. II b – III miejsce (kat. skrzatki-skrzaty ur. 2008 i mł.)
  • Paulina Maciałek z kl. III b – IV miejsce (kat. żaczki i zacy ur. 2007-2006)
  • Martyna Gołąb z kl. V – I miejsce (kat. młodziczki i młodzicy ur. 2005-2004)

 

07 października
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Turniej szachowy
I miejsce dla reprezentacji Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

  • Łukasz Kałamarz z kl. III a
  • Dagmara Kłak z kl. III b
  • Piotr Prymon z kl. IV
  • Vincent Węgrzyn z kl. IV

 

10 września
1.Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

  • Martyna Gołąb z kl. V- VII miejsce (kat. młodziczek)

 

27 sierpnia
IV Memoriał Mieczysława Bodnara w tenisie stołowym

  • Martyna Gołąb z kl. V – II miejsce (kat. młodziczki)