Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022

14 stycznia

Szkolny Konkurs Wiedzy o bł. Marcelinie Darowskiej dla kl. V- VIII

Laura Adamik  z kl.  VIII – I miejsce

Mikołaj Duda z kl. VIII – II miejsce

Julia Żołyniak z kl.  VIII – III miejsce

Paulina  Maciałek z  kl. VIII – wyróżnienie

Wiktor Drabik  z kl. VIII – wyróżnienie

 

14 stycznia

Szkolny Konkurs Plastyczny  „Patronka Mojej Szkoły”  dla klas 0 – IV

Magdalena Gołąb z kl. II – I miejsce

Karolina Świstowicz  z gr. 0B – II miejsce

Wojciech Płoskoń z gr. 0B – III miejsce

Elżbieta Kołakowska z kl. IV – wyróżnienie

Kamila Plasło z kl. III – wyróżnienie

Amelia Kantor z kl. III – wyróżnienie

 

10 stycznia 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

– Nina Szymańska z kl. III – nagroda

– Paulina Maciałek  kl. VIII – nagroda

 

07 grudnia

Konkurs Plastyczny dla klas  I – IV „Każda dama wachlarz ma”

– Magdalena Gołąb  z kl. II – I miejsce

– Hanna Kandybowicz z kl. III – wyróżnienie

 

03 grudnia

III Powiatowy Konkurs Poetycki „Przyjaźń niech będzie przez nas realizowana na co dzień”

– Inka Plasło z kl. VIII – III miejsce

 

03 grudnia

Konkurs plastyczny „Namaluj poezję Adama Mickiewicza”

–  Nadia Blok z kl. VIII – II miejsce

– Laura Adamik z kl. VIII – wyróżnienie

 

01 grudnia

Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas I-III

Klasa I
I miejsce Ksawery Browarny, Antonii Kluz
II miejsce Filip Kiełt
III miejsce Gabriela Czereba

 

Klasa II
I miejsce Piotr Kuryło
II miejsce Magdalena Gołąb, Amelia Wójtów
III miejsce Jan Pieniążek

 

Klasa III
I miejsce Nadia Kasprzak, Kamila Plasło, Ignacy Świstowicz
II miejsce Hanna Kandybowicz, Karol Rajzer, Ada Stefanowska
III miejsce Magdalena Dubanik, Ewa Domaradzka, Hanna Szyk

 

30 listopada

Konkurs „A to Polska właśnie….”

W kategorii recytacja klasy IV-VI:

– Helena Pawluk z kl. VI – II miejsce

W kategorii piosenka patriotyczna klasy IV-VI:

– Helena Pawluk z kl. VI – II miejsce

W kategorii recytacja klasy VII-VIII:

– Anna Przybyło z kl. VIII  – II miejsce

 

23 listopada

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

Klasy IV-VI

– Szymon Kiełt  z kl. V – I miejsce

– Maja Kiełbasa z kl. IV  – II miejsce

– Klara Wsół  z kl. IV – III miejsce

– Antonina Smereka  z kl. IV – III miejsce

– Stanisław Kołodziejczyk z kl. V – wyróżnienie

– Miłosz Kupiec z kl. V – wyróżnienie

 

Klasy VII-VIII

– Julia Żołyniak z kl. VIII – I miejsce

– Laura Adamik z kl. VIII – II miejsce

– Natan Żołyniak z kl. VIII – II miejsce

 

16 listopada

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach

IV miejsce:

– Arkadiusz Gloc z kl. VI

– Dominika Kardyś z kl. VI

– Tymoteusz Kłak z kl. III

– Ignacy Świstowicz z kl. III

 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

I miejsce:

– Mikołaj Duda z kl. VIII

– Łukasz Kałamarz z kl. VIII

– Jan Kardyś z kl. VI

– Dagmara Kłak z kl. VIII

 

30 października

XIX Edycja Konkursu Piosenki Religijnej Laudate Deum w Hołdzie św. Janowi Pawłowi II

Kategoria soliści kl. I-III:

– Nina Szymańska z kl. III – II miejsce

– Kamila Plasło z kl. III – II miejsce

 

27 października

Konkurs Recytatorski „ Wawrzynek”  – Jesienne Impresje Artystyczne

 Helena Pawluk z kl. VI – I nagroda

–  Maja Kiełbasa z kl. IV – III nagroda

–  Anna Przybyło  z kl. VIII – III nagroda

–  Ksawery Browarny z kl. I –  wyróżnienie

 

26 października

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowo

II miejsce:

– Arkadiusz Gloc z kl. VI

– Dominika Kardyś z kl. VI

– Tymoteusz Kłak z kl. III

– Ignacy Świstowicz z kl. III

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowo

I miejsce:

– Mikołaj Duda z kl. VIII

– Łukasz Kałamarz z kl. VIII

– Jan Kardyś z kl. VII

– Dagmara Kłak z kl. VIII

 

23 października

XIV Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej

– Anna Przybyło z kl. VIII – I miejsce

– Helena Pawluk z kl. VI – I miejsce

– Aleksandra Wołoszyn z kl. VII – wyróżnienie

 

15 i 22 października

Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

– Anna Przybyło z kl. VIII – I miejsce

– Anna Przybyło  z kl. VIII – wyróżnienie

–  Natan Żołyniak z kl. VIII – wyróżnienie

 

07 października

Max Matematyczny XI

– Karol Kot z kl. III – I miejsce w województwie, 9 w kraju

– Ignacy Świstowicz z kl. III – II miejsce w województwie, 35 w kraju

– Antoni Kołakowski z kl. VII – III miejsce w województwie, 23 w kraju

 

01 października

Konkurs „Wiersze, Proza i Piosenki o Powstaniu Warszawskim 2021”

– Anna Przybyło z kl. VIII – I miejsce (kat. recytacja)

– Helena Pawluk  z kl. VI – II miejsce (kat. recytacja)

 

26 stycznia, 2022