Koła zainteresowań

Zajęcia pozalekcyjne (kółka)  w roku szkolnym 2021/2022

w Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

 

Lp.

Nazwa kółka Termin prowadzenia zajęć Prowadzący
 

1.

Matematyka dla zainteresowanych- kl. 3 Poniedziałek 12.20 Iwona Wiecheć
 

2.

Matematyka dla zainteresowanych- kl. 5 Wtorek 13.20 Iwona Wiecheć
 

3.

Matematyka dla zainteresowanych Środa 13.20 Iwona Wiecheć
 

4.

Historyczne dla zainteresowanych – kl. 8 Piątek 7.10 Małgorzata Orłowska
 

5.

Wyrównawcze z j. polskiego – kl. 6 Wtorek 13.20 Ewa Homa
 

6.

Kółko teatralne kl. 2-3 Czwartek 12.20 Ewelina Polak

 

 

7.

Wyrównawcze z j. polskiego – kl. 5 Czwartek 13.20 Ewelina Polak

 

8.

 

Chemiczne dla zainteresowanych Wtorek 7.10 Mirosława Mastek
9.

 

Plastyczne dla zainteresowanych- kl. 1-3 Wtorek 13.00- 14.00 Katarzyna Sycz
 

10.

Kulinarne dla chętnych  – kl. 1-3 Środa (co dwa tygodnie)

12.45 – 14.45

Katarzyna Sycz

Marzena Płoskoń

 

11.

Kółko z j. rosyjskiego Wtorek 14.10 s. Alesia Syrets
 

12.

Przygotowanie do Komunii – kl. 3 Czwartek 12.20 s. Alesia Syrets
13.

 

Język hiszpański – kl. 4 Czwartek 14.10 Magdalena Dobrzyńska
 

14.

Gimnastyka 0-6 Wtorek 13.20 Galyna Kovalenko
 

15.

Piłka nożna 1-3 Środa 14.05 Galyna Kovalenko
 

16.

Kółko geograficzne – kl. 8 Wtorek 7.10 Małgorzata Koszyk
 

17.

Kółko biologiczne – kl. 8 Poniedziałek 14.10 Joanna Gałuszka
 

18.

Kółko j. angielskiego – kl. 6 Czwartek 14.10 Jacek Gwóźdź
 

19.

Kółko j. angielskiego – kl. 8 Piątek 14.10 Jacek Gwóźdź
 

20.

Kółko fizyczne Piątek 13.20 Barbara Dzierżak
21.

 

Fakultety z j. polskiego do egzaminu ósmoklasisty Czwartek 14.10 Małgorzata Stec
 

22.

Koło recytatorskie

 

 

Sobota 9.00 Małgorzata Stec
 

23.

 

SKS- piłka nożna Poniedziałek 14.10 Rafał Wróbel
 

24.

Kółko wyrównawcze z matematyki – kl. 6 Środa 13.20 Anna Konarska
25.

 

Fakultety z  matematyki – kl. 8 Wtorek 13.20 Anna Konarska
 

26.

Kółko dla zainteresowanych z  matematyki – kl. 7 i 8 Środa 14.10 Anna Konarska
 

27.

Piłka ręczna dziewczyny i chłopcy Środa 7.00 Galyna Kovalenko
28.

 

Logopedyczne – kl. 1-3 Środa 13.20- 14.50 Barbara Lemiech
29. Basen Piątek 13.40-15.00 Galyna Kovalenko

Tomasz Duda

Program SKS – WTOREK godzina 14.05.-15.05 – Galyna Kovalenko

Język węgierski – CZWARTEK 14.10 – 14.55 – p. Katarzyna