Osiągnięcia uczniów roku szkolnym 2020/2021

18 marca

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy razem ze Świętą Matką Paulą”

– Weronika Pokrywka z kl. V – nagroda

– Nina Szymańska z kl. II – nagroda

 

11 marca

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z fizyki

– Karol Marciak z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

03 lutego

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

– Oliwia Broda z kl. VIII – II miejsce (kat. solista)

– Emilia Bednarska z  kl. VIII – III miejsce (kat. solista)

– Piotr Wawrzyszko z kl. VI – wyróżnienie (kat. solista)

 

15 stycznia

Ogólnopolski konkurs plastyczny na kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia”

– Hanna Kandybowicz z kl. II – nagroda sponsora

 

13 stycznia

Konkurs świątecznej piosenki anglojęzycznej online „Christmas melodies”

– Emilia Bednarska z kl. VIII – I miejsce (kat. kl. VIII szkoły podstawowej)

 

10 grudnia

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z fizyki

– Karol Marciak z kl. VIII – zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

07 grudnia

Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowe Ozdoby”

– Hanna Kandybowicz z kl. II – wyróżnienie  (  kat. I  6-9 lat)

 

04 grudnia

Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja”

– Miłosz Fudała z kl. V – nagroda  ( II kat. 8-11 lat)

– Mikołaj Fudała z gr. 0b  – nagroda ( I kat. 4-7 lat)

– Kamila Plasło z kl. II – wyróżnienie ( I kat. 4-7 lat)

– Ksawery Browarny z gr. 0b – wyróżnienie ( I kat. 4-7 lat)

 

04 grudnia

Olimpiada Matematyczna Juniorów

– Maciej Ruszel z kl. VIII – zakwalifikowany do zawodów II stopnia

 

02 grudnia

XIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

– Emilia Bednarska z kl. VIII – wyróżnienie

 

30 listopada

Konkurs plastyczny Polskiego Radia „Choinki  Jedynki”

– Laura Mołoń z kl. V – nagroda

 

10 listopada

Konkurs recytatorski Wierszy o jesieni „Wawrzynek”

– Zofia Duszko z kl. VIII – nagroda główna WAWRZYNEK (kat. klas VI-VIII)

– Bartosz Gołąb  z kl. VIII – II miejsce (kat. klas VI-VIII)

– Emilia Bednarska z kl. VIII – wyróżnienie (kat. klas VI – VIII)

– Helena Pawluk  z kl. V – wyróżnienie (kat. klas IV-VI)

 

02 listopada

X Międzynarodowy konkurs Maks Matematyczny

– Marek Wańcio  z kl. VIII – osiągnięcie Db (107 miejsce w kraju, 8 w województwie) kat. kl. VIII

– Łukasz Kałamarz z kl. VII – osiągnięcie Db (100 miejsce w kraju, 8 w województwie) kat. kl. VII

– Oskar Paradowski z kl. VIII – osiągnięcie Db (108 miejsce w kraju, 9 w województwie) kat. kl. VIII

 

24 października

XIII Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej

– Zofia Duszko  z kl. VIII – I miejsce (kat. poezja kresowa – recytacja kl. VII – VIII)

– Oliwia Broda z kl. VIII – I miejsce (kat. poezja kresowa – recytacja kl. VII – VIII)

– Bartosz Gołąb z kl. VIII – II miejsce (kat. poezja kresowa – recytacja kl. VII – VIII)

 

19 października

XVIII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum”

I miejsce dla zespołu Uśmiech ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w składzie:

– Łukasz Kałamarz z kl. VII

– Maja Mędrala z kl. VII

– Katarzyna Pawluk z kl. VII

– Anna Przybyło z kl. VII

– Dagmara Kłak z k. VII

– Paulina Maciałęk z kl. VII

– Amelia Telega z kl. VII

– Mateusz Kałamarz z kl. VI

– Helena Pawluk z kl. V

– Emilia Socha z kl. V

 

12 października

Konkurs „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”

– Bartosz Gołąb  z kl. VIII – I miejsce

– Zofia Duszko z  kl. VIII – I miejsce

– Piotr Wawrzyszko z kl. VI – II miejsce

– Anna Przybyło z kl. VII – III miejsce

– Oliwia Broda  z kl. VIII – wyróżnienie

 

14 kwietnia, 2021