Koła zainteresowań

Koła zainteresowań w szkole podstawowej

w roku szkolnym 2018/19

 

LP NAZWA KOŁA PROWADZĄCY DZIEŃ/GODZ. UWAGI
1 Badminton

(dziewczęta kl. 8 i 3 gimnazjum)

p. Galyna

Kovalenko

czwartek

1410 – 1455

(co drugi tydzień)

2 Basen p. Tomasz

Duda,

p. Galyna

Kovalenko

piątek

1345 – 1515

3 Gimnastyka

(dziewczęta kl. 4 – 5)

p. Galyna

Kovalenko

czwartek

710 – 755

4 Kółko biologiczne

(dla kl. 7- 8 i 3 gimnazjum)

p. Aneta

Gmyrek

środa

1410 – 1455

5 Kółko chemiczne

(dla kl. 8)

p. Anna

Reizer

piątek

1410 – 1455

6 Kółko dziennikarskie p. Anna

Pacek

czwartek

1410 – 1455

7 Kółko elektroniczno-programistyczne p. Robert

Sus

poniedziałek-wtorek

1410 – 1500

8 Kółko fizyczne p. Barbara

Dzierżak

czwartek

1410 – 1455

9 Kółko fotograficzne s. Justyna Romaniuk wtorek

1410 – 1455

10 Kółko geograficzne
  1. p. Małgorzata

Koszyk

czwartek

710 – 755

11 Kółko historyczne

(dla kl. 4 -7)

p. Małgorzata

Orłowska

wtorek

710 – 755

12 Kółko historyczne

(dla kl. 8 i 3 gimnazjum)

p. Maria

Lewandowska

środa

1410 – 1455

13 Kółko języka angielskiego

(dla kl. 5)

p. Jacek

Gwóźdź

poniedziałek

1320 – 1405

14 Kółko języka angielskiego

(dla kl. 6 i 7)

p. Jacek

Gwóźdź

poniedziałek

1410 – 1455

15 Kółko języka angielskiego

(dla kl. 8 i gimnazjum)

p. Jacek

Gwóźdź

wtorek

710 – 755

16 Kółko języka hiszpańskiego

(dla kl. 4)

p. Magdalena

Dobrzyńska

piątek

1320 – 1405

17 Kółko języka hiszpańskiego

(dla kl. 5-8)

p. Magdalena

Dobrzyńska

piątek

1410 – 1455

18 Kółko języka niemieckiego

(dla kl. 5 – 8)

p. Ewelina

Łysik

poniedziałek

710 – 755

19 Kółko języka niemieckiego

(dla kl. 6)

p. Ewelina

Łysik

piątek

710 – 755

20 Kółko języka polskiego

(wyrównawcze)

p. Anna

Pacek

Wtorek

1410 – 1455

21 Kółko języka polskiego

(dla ósmoklasistów)

p. Anna

Pacek

poniedziałek

1410 – 1455

22 Kółko języka polskiego

(dla gimnazjalistów)

p. Anna

Godos

wtorek

1410 – 1455

23 Kółko języka polskiego

(dla zainteresowanych)

p. Anna

Pacek

piątek

710 – 755

24 Kółko kulinarne

(dla kl. 1- 3)

p. Anna

Reizer

poniedziałek-piątek

1230 – 1330

25 Kółko matematyczne

(dla kl. 2)

p. Barbara

Hajko

wtorek

1230 – 1315

26 Kółko matematyczne

(dla kl. 4a i 5)

p. Anna

Reizer

czwartek

1410 – 1455

27 Kółko matematyczne

(dla zainteresowanych z  kl. 4b)

p. Anna

Konarska

poniedziałek

1320 – 1405

28 Kółko matematyczne

(dla zainteresowanych z  kl. 6,7 i 8)

p. Anna

Konarska

piętek

710 – 755

29 Kółko matematyczne

(dla kl. 7)

p. Anna

Konarska

czwartek

710 – 755

30 Kółko matematyczne

(dla kl. 8)

p. Anna

Konarska

wtorek

1410 – 1455

31 Kółko matematyczne

(wyrównawcze dla kl. 3 gimnazjum)

p. Anna

Konarska

środa

710 – 755

32 Kółko plastyczne

(dla kl. II i III)

s. Justyna Romaniuk poniedziałek

1410 – 1455

33 Kółko plastyczne s. Justyna Romaniuk czwartek

1410 – 1455

34 Kółko przyrodnicze

(dla kl. 4 – 6)

p. Aneta

Gmyrek

środa

1320 – 1405

35 Kółko teatralne p. Agnieszka Wajda piątek

1410 – 1550

36 Piłka ręczna

(dziewczęta kl. 4 – 7)

p. Galyna

Kovalenko

środa

710 – 755

37 Piłka ręczna

(chłopcy kl. 4 – 7)

p. Galyna

Kovalenko

poniedziałek

710 – 755

38 Piłka ręczna

(dziewczęta kl. 8 i 3 gimnazjum)

p. Galyna

Kovalenko

czwartek

1410 – 1455

(co drugi tydzień)

39 Przygotowanie

do I Komunii Świętej kl. III a

s. Alesia

Syrets

poniedziałek

1230 – 1315

40 Przygotowanie

do I Komunii Świętej kl. III b

s. Alesia

Syrets

wtorek

1230 – 1315

41 SKS

(piłka nożna dla kl. I-III)

p. Tomasz

Duda

poniedziałek

1410 – 1455

42 SKS

(piłka nożna dla kl. IV-VII)

p. Tomasz

Duda

środa

1410 – 1455

43 Szachy p. Paweł

Zaskalski

środa

1320 – 1405

44 Szachy

( reprezentacja)

p. Paweł

Zaskalski

czwartek

1410 – 1455

45 Tenis stołowy p. Adam

Foryś

wtorek, piątek

1410 – 1540

46 Kółko ceramiczne s. Justyna Romaniuk środa

1410 – 1455

47 Zajęcia taneczne

(grupa młodsza)

p. Halina

Mól

czwartek

1415 – 1545,

piątek

1230 – 1330

48 Zajęcia taneczne

(grupa starsza)

p. Halina

Mól

piątek

1330 – 1545

49 Zespół instrumentalny p. Tadeusz

Kałamarz

poniedziałek

1320 -1405

50 Zespół wokalny p. Tadeusz

Kałamarz

poniedziałek

1410 –  1455