Kalendarium – listopad 2015

Co nas czeka w listopadzie 2015…

Uroczystość Wszystkich Świętych

(poniedziałek)

Dzień Zaduszny– Uroczystość wszystkich wiernych zmarłych.

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

(wtorek)

10 00 -Kuratoryjny konkurs z matematyki (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom szkoły podstawowej!

(środa)

10 00 -Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego(etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom szkoły podstawowej!
800– Wyjście uczniów gimnazjum do MOK na film pt. „Pilecki”

(czwartek)

Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku 2015”; MOK

(piątek)

640– Msza Święta- I piątek miesiąca
10 00 -Kuratoryjny konkurs z języka polskiego (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom szkoły podstawowej!

(sobota)

Wyjazd grupy Ciekawych Odkrywców do fabryki bombek choinkowych

w Nowej Dębie

(poniedziałek)

10 00 -Kuratoryjny konkurs języka niemieckiego (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom gimnazjum!

(wtorek)

Msza Święta w Opactwie Sióstr Benedyktynek oraz występ uczniów gimnazjum z okazji Narodowego Święta Niepodległości

(środa)

Narodowe Święto Niepodległości – udział delegacji z pocztem sztandarowym        w miejskich obchodach uroczystości

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

900– Msza Święta z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Po Mszy św. okolicznościowy występ w wykonaniu uczniów gimnazjum

10 00 -Kuratoryjny konkurs polonistyczny (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom gimnazjum!

(piątek)

10 00 -Kuratoryjny konkurs geograficzny (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom gimnazjum!
800 – Msza Święta w intencji solenizantów: p. Sławomira Szewczyka,
p. Elżbiety Stokłosy, p. Janusza Kasprzaka i p. Katarzyny Gołaszewskiej

(poniedziałek)

10 00 -Kuratoryjny konkurs historyczny (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom gimnazjum!

(wtorek)

10 00 -Kuratoryjny konkurs z przyrody (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom szkoły podstawowej!
9 00 – Turniej Sportowo – Rekreacyjny pn. „Dziś zabawa w sport – jutro olimpiada” ; hala MOSiR

(środa)

10 00 -Kuratoryjny konkurs matematyczny (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom gimnazjum!

1040 – Szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klasy II gimnazjum

11 30 – Szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klasy V szkoły podstawowej

Wykład dla rodziców i nauczycieli.
Po wykładzie dyżur nauczycieli dla rodziców szkoły podstawowej
i gimnazjum

(czwartek)

9 00 – VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „A to Polska właśnie…” połączony z warsztatami teatralnymi dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz gimnazjów
10 00 -Kuratoryjny konkurs z historii (etap szkolny); życzymy powodzenia uczniom szkoły podstawowej!
15 00 – Spotkanie wychowawców
(środa)
Bal jesienny „Wszyscy święci balują w niebie”

XVI Regionalna Olimpiada Wiedzy O Wielkich Polakach
„O Sługach Bożych w Rodzinie Ulmów ;
etap szkolny
Początek Adwentu

6 45 – I Roraty w naszej Kaplicy

Imieniny ks. Prałata A. Surowca (parafia);

występ artystyczny uczniów naszej szkoły

30 października, 2015