Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 11-12 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Siostry, rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły chętnie włączyli się w zorganizowanie tego przedsięwzięcia. Na bogato zastawionych stołach nie zabrakło ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, kartek okolicznościowych czy słodkich wypieków. Te ostatnie cieszyły się ogromnym powodzeniem i znikały w okamgnieniu. Cieszymy się, że znalazło się tak wielu chętnych, którzy wsparli tę inicjatywę i pomogli nam ją przygotować tak, jak potrafili najlepiej. Jedni przynosząc artykuły na sprzedaż, inni wcielając się w rolę sprzedawcy czy po prostu dokonując zakupów. Zebrane środki zostaną przeznaczane na doposażenie pracowni przyrodniczej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli zorganizować nasz Kiermasz.

8 stycznia, 2019