Konkurs recytatorski

Z racji zbliżającej się wielkimi krokami, długo wyczekiwanej przez nas wiosny, 19 marca odbyła się XII edycja powiatowego konkursu recytatorskiego Wiosna w sercu, wiosna wkoło, organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. Jak zwykle, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Na przesłuchania w kategorii kl. „0”-4 zgłosiło ponad pięćdziesięciu uczestników z Jarosławia i okolic. Konkurs o tematyce wiosennej wpisał się już w tradycję naszej szkoły. Tym razem w młodszej kategorii wiekowej reprezentowali nas czwartoklasiści – Kinga Bąkowska i Piotr Wawrzyszko. Z radością informujemy o sukcesie Kingi, która zdobyła wyróżnienie za recytację wiersza Jana Brzechwy pt. Przyjście wiosny.

A. Sz.-M.

21 marca, 2019