Wybitny Laureat

W dniu 5 czerwca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2018/2019, podczas której wręczono laureatom konkursów statuetki oraz wyróżnienia. Wśród nich tytuł  Wybitnego Laureata otrzymał również uczeń naszej szkoły – Kornel Adamik – laureat konkursu z fizyki i matematyki oraz finalista konkursu z chemii.

W wydarzeniu wzięli udział: Pani Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki, Pani Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty oraz tegoroczni laureaci i finaliści konkursów, ich rodzice i nauczyciele.

Wszystkim uhonorowanym, a szczególnie Kornelowi, serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

5 czerwca, 2019