Wycieczka kl. IVb i VIII do FlyParku w Rzeszowie

W dniu 10 czerwca uczniowie z klasy IVb oraz VIII wybrali się na wycieczkę do FlyParku w Rzeszowie. Jest to największy na Podkarpaciu park trampolin, składający się z dziewięciu stref tematycznych z różnorodnymi atrakcjami: trampolinami, ścianką wspinaczkową, basenem z gąbkami, wielką poduchą pneumatyczną, zjazdem typu „tyrolka”, sztucznym bykiem i wieloma innymi. Po krótkiej rozgrzewce prowadzonej przez trenera rozpoczęła się fantastyczna zabawa. Po dwóch godzinach skoków, akrobacji, zjazdów i innych szaleństw pod czujnym okiem instruktorów uczniowie nieco zgłodnieli. Dlatego kolejnym punktem programu był posiłek w restauracji McDonald’s. Kiedy wszyscy zaspokoili już głód, zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do domu. Wycieczka była bardzo udana.

s.L.

10 czerwca, 2019