Uroczyste zakończenie roku szkolnego

19 czerwca, po trudach 10-miesięcznej pracy, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 9.00, a następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną, aby najpierw obejrzeć krótkie występy w wykonaniu naszych uczniów, a potem odebrać nagrody i świadectwa przygotowane przez wychowawców klas.

Siostra Dyrektor podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczą, opowiedziała o licznych sukcesach naszych uczniów, skierowała ciepłe słowa i życzenia do trzecioklasistów i ósmoklasistów, gratulując im ukończenia szkoły. Uhonorowała nagrodami i dyplomami uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z paskiem. Wręczyła również listy gratulacyjne tym rodzicom, którzy w sposób szczególny bezinteresownie działali na rzecz naszej szkoły. W tym dniu pożegnaliśmy również jedną z naszych nauczycielek, Panią Paulinę Kaczor, której Siostra Dyrektor podziękowała za piękną pracę w naszej szkole. Na zakończenie Siostra życzyła uczniom i ich rodzicom udanych wakacji.

s.L.

 

19 czerwca, 2019