Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 10-12 grudnia odbył się tradycyjny kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego wszyscy zainteresowani mieli okazję do zakupu pięknych ozdób świątecznych oraz pysznych wypieków. Równocześnie z dzwonkiem ogłaszającym przerwę, uczniowie opuszczali klasy, by udać się w jednym kierunku. Trudno było przejść obojętnie obok stołów uginających się od ręcznie wykonanych choinek, szopek, wieńców oraz kuszących aromatem domowych słodkości. Niezwykłą pomysłowością wykazali się autorzy rękodzieł, którzy do ich przygotowania wykorzystali szyszki, żołędzie, gałązki, kolorowe tkaniny, guziki, glinę a nawet pióra. Wydarzenie to przyczyniło się do stworzenia w szkole prawdziwie świątecznej atmosfery. Nie sposób wymienić wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego przedsięwzięcia. Składamy serdeczne podziękowania Nauczycielom, Uczniom oraz Rodzicom, którzy zechcieli wesprzeć tę piękną inicjatywę. Warto dodać, że włączyli się w nią również Absolwenci, którzy, mimo upływu czasu, czują się związani z naszą Wspólnotą, co niezwykle nas cieszy!

A.Sz-M

13 grudnia, 2019