Ogólnopolska Akcja „Razem na Święta”

Zachęceni przez Panią Minister Edukacji Narodowej przystąpiliśmy do akcji „Razem na Święta”.

Od lat w naszej szkole podejmujemy szereg działań wolontariackich, charytatywnych i integracyjnych – zarówno przed świętami, jak i przez cały rok szkolny. Zwracamy się ku potrzebującym – tym bliskim i tym dalekim. Przedświąteczne akcje, w których bierzemy udział, to akcja „Mała paczka” dla Domu Dziecka w Rudniku nad Sanem oraz zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach. Dodatkowo uczniowie z kl. V, pod czujnym okiem pana Roberta Susa, nauczyciela techniki, wykonali piękną, dużą budę dla psa do wspomnianego schroniska. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w te akcje.

s.L

22 grudnia, 2019