Wycieczka kl. 4 do Fabryki Ciastek w Jarosławiu

We wtorek  25 lutego uczniowie z klasy 4 wybrali się na wycieczkę do Fabryki Ciastek „Mondelez” w naszym mieście Jarosławiu. Uczniowie oglądali film prezentujący historię fabryki i wyroby w niej produkowane. Zwiedzali „Akademię Małych Słodkości”, obsługiwali wybrane urządzenia technologiczne i  poznali proces przygotowania produkcji i pieczenia ciastek. Największą atrakcją cieszyło się samodzielnie przygotowanie i wypiekanie własnych ciasteczek w piekarniku. Po wypiekach można było oddać się degustacji produktów tego zakładu, nawet tych, które nie są dostępne na polskim rynku. Na zakończenie każdy z uczestników dostał pyszne ciasteczka. Uczniowie wrócili z wycieczki zadowoleni i szczęśliwi. Składamy serdeczne podziękowania dla personelu firmy Mondelez za wspaniałe przyjęcie.

s.L

26 lutego, 2020