XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej

Nasza szkoła najlepsza!

Drużyna Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu wygrała prestiżowy XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych i wywalczyła Puchar Dyrektora SP 11 oraz Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca”. Nasi chłopcy spisali się znakomicie, najpierw w dobrym stylu wywalczyli awans z grupy, a następnie w półfinale ograli zespół SP 2 2:1. W wielkim finale zmierzyli się ze zdecydowanym faworytem turnieju, zespołem SMS-u. W wyniku znakomitej gry, nasza drużyna zwyciężyła 1:0! Wielkie brawa! Najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Oliwiera Pieniążka. Drużyna grała w składzie: Jan Szyk, Patryk Kiełt, Oliwier Pieniążek, Krzysztof Mazerant, Oskar Lipczyński, Bartłomiej Jakubas, Antoni Roman, Maciej Ruszel, Dominik Smoliniec, Łukasz Kałamarz, Tomasz Cichowlaz, Karol Marciak. Opiekunem zespołu jest pani Sylwia Strzębała.

S.S

6 marca, 2020