BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA… START!

Drodzy Uczniowie!

W obecnej sytuacji, kiedy szkoły są zamknięte, a tym samym nie macie dostępu również do biblioteki, aby wesprzeć Was „na odległość”, powstaje nowa inicjatywa – seria „BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA…”

W „Aktualnościach” oraz zakładce „Biblioteka” na stronie szkoły i Facebooku będą ukazywać się regularnie propozycje materiałów, z którymi warto się zapoznać. Oprócz publikowanych dotychczas testów z lektur z serii „WYZWANIE LEKTUROWE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ”, w nowych artykułach zatytułowanych „BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA…” znajdziecie m.in. propozycje nie tylko na naukę poprzez zabawę, ale również sposoby spędzania wolnego czasu, niekoniecznie przed komputerem, w myśl zasady: „nie samą nauką człowiek żyje” 🙂 Odwiedzajcie regularnie stronę oraz FB szkoły i wybierajcie to, co uznacie za ciekawe i przydatne. Propozycje będą różnorodne, więc każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Wspierajmy się!

6 kwietnia, 2020