Wizyta Świętego Mikołaja

7 grudnia, w naszej  szkole  pojawił się długo oczekiwany gość – ,,prawdziwy” Święty Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany Święty Mikołaj! Wszystkie dzieci powitały Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania, dzieci zaśpiewały piosenkę i powiedziały wierszyk, zapewniały że są grzeczne i zasługują na prezenty, Mikołaj natomiast, życzył wszystkim dzieciom zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.  Na zakończenie Święty Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia oraz słodki poczęstunek.

s. L

19 grudnia, 2020