Jasełka w wykonaniu dzieci z gr. 0a i 0b

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Niestety w tym roku szkolnym nie spotkamy się na wspólnej Wigilii, dlatego przy dźwiękach kolęd i pastorałek mali aktorzy z oddziałów przedszkolnych 0”A” i 0”B” pod kierunkiem siostry Laurencji postanowili wprowadzić wszystkich odwiedzających stronę naszej szkoły, zarówno Rodziców, Uczniów i wszystkich Gości, w prawdziwie świąteczny nastrój. Podczas jasełek na scenie pojawiła się Maryja i Józef, anioły, pastuszkowie oraz trzej królowie. Spektakl ubogacały kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci i wszystkich zebranych w sali. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania naszych jasełek.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt.

Naszym małym aktorom i siostrze Laurencji dziękujemy!!!

20 grudnia, 2020