Zawody gimnastyczne pod hasłem: „Gimnastyka w koronie”

Jeszcze w grudniu nasza szkoła uczestniczyła w zawodach korespondencyjnych organizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu. Nasze dziewczęta rywalizowały w zawodach gimnastycznych pod hasłem: „Gimnastyka w koronie”. Rozgrywki odbywały się zgodnie z regulaminem WSZS w Rzeszowie w kategorii Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Uczennice – Gabriela Czereba oraz Natalia Pawlik – otrzymały wyróżnienia, natomiast Helena Pawluk zajęła I miejsce w układzie ćwiczeń równoważnych i II miejsce w skoku przez kozła. Z kolei w zawodach Mikołajkowych „Baw się z nami BIS” naszą szkołę reprezentowali: Emilia Bednarska, Oskar Lipczyński, Oskar Paradowski, Mikołaj Duda, Bartłomiej Jakubas. Wszystkie konkurencje, w których występowali zawodnicy, były nagrywane i oceniane przez komisję konkursową. Dziękujemy uczniom za udział i gratulujemy sukcesów.

13 lutego, 2021