Wyniki Powiatowego Konkursu Wiedzy o Annie Jenke

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Bartosz Gołąb i Emilia Bednarska z klasy ósmej zostali laureatami Powiatowego Konkursu Wiedzy o Annie Jenke, zorganizowanego z okazji 100-lecia jej urodzin, którego organizatorem było Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu. Bartosz zajął I miejsce, a Emilia – III miejsce. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy odbył się 2 marca 2021 roku i miał formę testu online. Na etapie drugim każdy z uczestników wybierał jedną sentencję Anny Jenke z materiału dostarczonego przez Organizatora, a następnie przygotowywał pracę pisemną. W dniu 23 kwietnia 2021 roku nasi uczniowie uroczyście odebrali nagrody z rąk księdza Dyrektora. Gratulujemy s. Laurze, która przygotowywała uczniów do konkursu, oraz Emilii i Bartoszowi, którym życzymy kolejnych sukcesów.

s. L

27 kwietnia, 2021