„Tam gdzie nie ma dzieci brakuje nieba” – Dzień Dziecka w gr. 0 a

Ta piękna myśl A. Ch. Swinburne’a przyświeca nam każdego dnia podczas zajęć. W dniu tak wyjątkowym jak dzisiejszy nabiera szczególnej wartości. Naszym głównym celem było spędzenie go,w znacznej części, pośród piękna przyrody. Masa solna posłużyła nam do wykonania zabawnych portretów. Dzieci uwielbiają bańki mydlane, dziś więc w wersji kolorowej i powiększonej wywołały wiele uśmiechów. Po zabawach ruchowych nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, jakże uwielbianego przez większość z nas. Dziękujemy za szczególną, bo nieoczekiwaną frajdę, w postaci wielobarwnych, duuuużych balonów. Pozwoliły na dodatkowe harce wszystkim dzieciom, nieustająco pełnym niespożytej energii. Niechaj ten dzień, będący pełnym wrażeń i śmiechu, pozostanie w sercach najmłodszych na długo.

2 czerwca, 2021