Spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji z Jarosławia

Dzisiaj odbyło się spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji z Jarosławia. Dzieci uczestniczyły w prelekcji, którą przeprowadziła pani policjant ml. asp. Agnieszka Stysiał. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy policjanta oraz dowiedzieli się jak działać w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, miały wiele pytań, na które profesjonalnie odpowiadali policjanci. Na zakończenie spotkania można było zobaczyć, wsiąść do radiowozu i usłyszeć jego sygnały.

M.P

6 października, 2021