Wyniki Konkursu Czytelniczego

10 i 11 lutego odbył się apel podsumowujący sprawdzian poziomu czytelnictwa w grupie 0″b”, a także ogłoszone zostały wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas I-III. Dzieci z grupy 0″b” otrzymały pochwałę za piękne uczestnictwo w sprawdzianie, poczynione postępy i chęć ćwiczenia umiejętności czytelniczych. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom natomiast największe wyróżnienie przyznano Ninie Skitał za wzorowe opanowanie umiejętności czytelniczych w grupie 0″b”. Z kolei w Szkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas I-III wybór laureatów był bardzo trudny ze względu na wysoki i bardzo wyrównany poziom. Komisja w poszczególnych klasach przyznała następujące miejsca:
Klasa 1:
– I miejsce: Ksawery Browarny, Antoni Kluz
– II miejsce: Filip Kielt
– III miejsce: Cyprian Tkaczyk
Klasa 2:
– I miejsce: Magdalena Gołąb
– II miejsce: Piotr Kuryło
Klasa 3:
– I miejsce: Karol Kot, Kamila Plasło
– II miejsce: Hanna Kandybowicz, Hanna Szyk, Ewa Domaradzka
– III miejsce: Ada Stefanowska
Jeszcze przyznano dyplom za Najaktywniejszego Czytelnika semestru za najwięcej wypożyczonych książek otrzymali Gabrysia Czereba i Ignacy Świstowicz.
Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
11 lutego, 2022