Spotkanie z Dziennikarzem

16 maja w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas 1-3 z p. Andrzejem Kucą, naszym absolwentem, który pracuje jako redaktor-dziennikarz w rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej „Radio Fara”. Pan Andrzej opowiadał nam o działalności radia, jego funkcjonowaniu, ważności mediów w naszym życiu, a także o swojej pracy. Jak wygląda jego bieżąca praca w radiu, jak również o swoich autorskich programach radiowych: „Zapomniane twarze”, „Podkarpackie wędrówki”, „Tam, gdzie mieszka historia” i „Twierdza czasu”. Pan Andrzej interesuje się historią i z wykształcenia jest historykiem. Potrafi pięknie i ciekawie opowiadać. Zostaliśmy zaproszeni z wizytą do Radia Fara i z radością się tam wybierzemy.

16 maja, 2022