Kółko Kulinarne

Ostatnie zajęcia przed wakacjami kółka kulinarnego było niezwykłe! Dzieci podzielone na dwie drużyny: czerwoną i niebieską rywalizowały w zabawie pt. Masterchef. Ich kulinarne wyczucie smaku, umiejętności i kreatywność sprawdziła komisja: Siostra Laura, Katarzyna Sycz oraz Marzena Płoskoń. Uczestnicy samodzielnie przygotowali wiele pysznych propozycji i zaskoczyli kubki smakowe jurorów. Nasi uczniowie już od najmłodszych lat zamiast zabawek wybierali kuchenny fartuch. Szuflady z przyprawami nie miały przed nimi żadnych tajemnic. Metodą prób i błędów łączyli różne smaki, a ich artystyczny kuchenny nieład nieraz przyprawiał rodziców o zawrót głowy. W ten sposób narodziła się niezwykła, dziecięca pasja. Mocno trzymamy kciuki, aby młodzi kucharze rozwijali swój niezwykły talent i spełniali marzenia o karierze kulinarnej.

15 czerwca, 2022