Uroczyste Zakończenie Szkoły kl. VIII

23 czerwca 2022 r w naszej szkole odbył się KOMERS – czyli tradycyjna zabawa dla uczniów kończących szkołę. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą dziękczynno-błagalną w intencji naszych już najmłodszych absolwentów. Następnie wszyscy udali się do auli, gdzie nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw i pożegnanie klasy ósmej przez ich młodszych kolegów z klasy siódmej. Druga część imprezy miała miejsce na jadalni, gdzie Rodzice przygotowali posiłek dla wszystkich zaproszonych gości. Kolejno ósmoklasiści przeszli do sali tanecznej na wspólną zabawę, rozpoczęli ją od tradycyjnego Poloneza, który wyszedł im znakomicie. Zabawa trwała do północy.
Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie zabawy, która stanie się dla uczniów miłym wspomnieniem (jednym z wielu!) cudownych beztroskich lat spędzonych w naszej szkole.
23 czerwca, 2022