Wycieczka kl. 5-6

15 września w czwartek uczniowie klas 5 i 6 uczestniczyli w pierwszej i to SŁODKIEJ wycieczce. Głównym punktem programu była fabryka czekolady w Korczynie niedaleko Krosna. Podróż rozpoczęła urodzinowa niespodzianka. Ula z klasy 6ej kończyła 12 lat. Były słodycze, życzenia, moc serdeczności. Czekoladowe warsztaty rozpoczęła degustacja – pyszna cześć… Potem wiedza, ciekawostki, film i produkcja własnej tabliczki czekolady…. Na zakończenie własne zwiedzanie i zakupy, a asortyment bardzo bogaty… W drodze powrotnej SKAŁKI w Prządkach i ruiny zamku w Odrzykoniu. Nie zabrakło duchowego akcentu – grota Matki Bożej z Lourdes. Dzieciom towarzyszyły i opiekowały się: Pani Galyna Kovalenko oraz Siostry Emilia i Alberta.
15 września, 2022