XV Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej Jarosław 2022

Kolejne sukcesy naszych uczniów!!!
17 października odbył się XV Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej Jarosław 2022. Naszą szkołę w kategorii recytacji reprezentowały uczennice: Nina Szymańska, Ada Stefanowska i Helena Pawluk. Wszystkie trzy uczennice zostały laureatkami Konkursu.
Nina – 1 miejsce
Helenka – 1 miejsce
Ada – 3 miejsce
Nina i Helenka wystąpiły w koncercie laureatów, który organizowany był z myślą o mieszkańcach naszego miasta. Organizatorami przeglądu byli: Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Jarosławiu oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.
Serdeczne gratulacje dla naszych uczennic oraz Pani Małgorzaty Stec, która przygotowywała nasze uczennice do konkursu!!!
(kilka zdjęć ze strony JOKiS)
17 października, 2022