Dzień Pluszowego Misia w klasach I-IV

W czwartek obchodziliśmy niezwykle radosne święto dla wszystkich dzieci – Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu uczniowie młodszych klas przynieśli do szkoły swoich pluszowych przyjaciół, którzy zasiedli w szkolnych ławkach. Obchody tego święta rozpoczęliśmy od przygotowanej przez panią Anię prezentacji. Poznaliśmy historię pluszowego misia oraz różne ciekawostki dotyczące znanych książek i bajek z pluszowym bohaterem w roli głównej. Następnie uczniowie udali się do swoich klas gdzie czekały na nich zabawy i zajęcia plastyczno – techniczne. Kolejnym radosnym punktem była zabawa taneczna. Wspaniałą atmosferę, muzykę oraz układy taneczne zapewnili nam uczniowie klasy VIII, za co serdecznie dziękujemy. Na koniec w świetlicy odbył się ,,Misiowy seans filmowy”.

24 listopada, 2022