Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 14-16 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Siostry, rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły chętnie włączyli się w zorganizowanie tego przedsięwzięcia. Na bogato zastawionych stołach nie zabrakło ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, kartek okolicznościowych czy słodkich wypieków. Te ostatnie cieszyły się ogromnym powodzeniem i znikały w okamgnieniu. Cieszymy się, że znalazło się tak wielu chętnych, którzy wsparli tę inicjatywę i pomogli nam ją przygotować tak, jak potrafili najlepiej. Jedni przynosząc artykuły na sprzedaż, inni wcielając się w rolę sprzedawcy czy po prostu dokonując zakupów. Zebrane środki zostaną przeznaczane na zakupienie wykładzin do niektórych klas oraz doposażenie sali rekreacyjnej dla uczniów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli zorganizować nasz Kiermasz.
18 grudnia, 2022