„Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”

W poniedziałek w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach programu „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Wydarzenie które ma na celu promowanie tenisa stołowego i zachęcenie dzieci do uprawiania tego sportu od najmłodszych lat. Gośćmi specjalnymi była uczennica naszej szkoły Natalia Maciałek wraz z trenerem Konradem Zielińskim. Natalia jest medalistką Mistrzostw Polski oraz wielokrotną Mistrzynią województwa w różnych kategoriach wiekowych. Na początku spotkania goście odpowiedzieli o swoich karierach i zadawali pytania dzieciom. Następnie uczestnicy mieli możliwość obejrzenia gry pokazowej Natalii wraz z trenerem, następnie wszyscy mogli spróbować swoich sił z naszymi gośćmi. W nagrodę dzieci otrzymały różne gadżety przygotowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego.

21 grudnia, 2022