Edukacja i świetna zabawa – Laboratoria Przyszłości

Edukacja i świetna zabawa – Laboratoria Przyszłości
Pragniemy poinformować, że nasza szkoła wzbogaciła się w różnego rodzaju klocki w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Pierwsze budowy już powstały w świetlicy szkolnej pod okiem pani Beatki.
1. Klocki Lego – Lego to doskonałe połączenie edukacji i świetnej zabawy. Podczas pracy z klockami uczniowie rozwijali umiejętności współpracy, rozwiązywania złożonych problemów i krytycznego myślenia.
2. Klocki Marioinex Mini Wafle – Dzięki takim zabawom rozwijana jest koordynacja wzrokowo – ruchowa, wyobraźnia i umiejętności manualne.
3. Klocki Korbo EDU Stream Academy – Zajęcia dają dzieciom możliwość kreatywnego myślenia, ćwiczenia umiejętność współpracy w zespole, ale przede wszystkim dostarczają wiele radości i dobrej zabawy.
4. Zestaw do Budowania Klocki Słomki – Zabawa polegająca na tworzeniu konstrukcji przestrzennych za pomocą plastikowych słomek oraz wielościennych łączników ze specjalnymi otworami. Innowacyjny system szybkiego łączenia elementów powoduje, że dziecko łatwo i chętnie rozwija swoje kreatywne umiejętności.
8 lutego, 2023