Spotkanie ze Stewardessą kl. VII-VIII

26.05.2023r. klasy 7-8 w ramach doradztwa zawodowego miały spotkanie ze stewardessą – Panią Natalią Tumiel. Podczas spotkania Pani Natalia poruszyła kwestię związane z pracą w zawodzie stewardessy. Młodzież dowiedziała się w jaki sposób wygląda rekrutacja na to stanowisko, jakie trzeba spełniać wymagania formalne i zdrowotne oraz jak ważna w pracy stewardesy jest znajomość języków obcych. Uczniowie zobaczyli także jak wygląda uniform oraz jak go godnie prezentować. Stewardesa podzieliła się swoim doświadczeniem oraz przeżyciami z wykonywanej pracy zawodowej. Uczniowie mieli możliwość zadać pytania na które uzyskali szczegółowe odpowiedzi.
Serdecznie dziękujemy Pani Natalii za poświęcony czas oraz inspirujące doświadczenie.
26 maja, 2023