Wycieczka kl. VII-VIII do Momotów Dolnych

W dniach 1-2 czerwca klasy 7-8 brały udział w wycieczce integracyjnej do Momotów Dolnych. Uczniowie spędzili wspaniały czas w agroturystyce położonej w malowniczej okolicy Lasów Janowskich. Pierwszego dnia uczniowie mieli zapewnione liczne atrakcje, wzięli udział w olimpiadzie sportowej, uczyli się strzelać z różnej broni, grali w siatkówkę plażową i wiele innych. Na zakończenie dnia wszyscy uczniowie spotkali się przy ognisku, gdzie mogli podzielić się wrażeniami z całego dnia, a tych nie brakowało.

Drugiego dnia wycieczki uczniowie mieli zapewnione liczne atrakcje, wzięli udział w zawodach paintball oraz w ekstremalnym off-road po janowskich lasach. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody uczniowie ruszyli do pobliskiej rzeki. Po obiedzie korzystali z różnych dmuchawców. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała i z pewnością jeszcze odwiedzimy to piękne miejsce.
2 czerwca, 2023