Szczególna Noc Klasy V- Nocowanie w Szkole

Szczególna noc klasy V. Kończył się dzień 16 czerwca, a nasza szkoła zaczęła tętnić życiem, śmiechem, pogodą ducha… Rozpoczęliśmy wspólne, nocne przebywanie w szkole… Radości było wiele, uczniowska organizacja – wzorowa! Sprawami kulinarnymi zajęła się Ela z pomocą koleżanek oraz Adaś, który serwował hot dogi… Po zakupach w biedronce – późna kolacja. Minęła 22.00… Rozpoczęły się podchody z latarkami… Zadania łatwe i bardzo trudne… Minęła północ, a końca nie było widać, o spaniu nikt nie myślał… Ok. 3.00 niektórym udało się zasnąć… Potem śniadanie – uruchomiła się pomoc koleżanka… Smacznie, bo słodkości – gofrów z bitą śmietanką, owocami, swojskim dżemikiem i nutellą nie zabrakło… Dziękujemy Pani Monice, Siostrze Alicji, Laurze i Albercie za organizację.

16 czerwca, 2023