Uroczyste Pożegnanie Uczniów kl. VIII

22 czerwca 2023 r w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów kończących szkołę. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą dziękczynno-błagalną w intencji naszych już najmłodszych absolwentów. Następnie wszyscy udali się do auli, gdzie nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw i pożegnanie klasy ósmej przez ich młodszych kolegów z klasy siódmej. Druga część imprezy miała miejsce na jadalni, gdzie Rodzice przygotowali posiłek dla wszystkich zaproszonych gości. Kolejno ósmoklasiści przeszli do sali tanecznej na wspólną zabawę.
Kochani już Absolwenci ! Życzymy Wam, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.
22 czerwca, 2023