Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

4 września 2023 roku po raz kolejny powitaliśmy nowy rok szkolny.
Uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele i pracownicy szkoły rozpoczęli ten dzień od uczestnictwa we Mszy Św. połączonej z poświęceniem nowego sztandaru. Uroczystość tę celebrował Ks. Kazimierz Gadzała.
Po części wspólnej przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej udali się do klas, gdzie zostali powitani przez wychowawców. Piękna pogoda zdecydowanie działała zachęcająco, dlatego zarówno młodsze, jak i starsze dzieci w nowy okres nauki szkolnej weszły z nadzieją na zasłużone osiągnięcia, mile spędzony czas oraz wstawiennictwo u Najwyższego, o które zawsze prosimy w modlitwach bł. Matkę Marcelinę.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów, a także radości związanej ze wspólnym zaangażowaniem w zdobywanie wiedzy.
Powodzenia!
5 września, 2023