Nocowanie w Szkole kl. VIII

Z dnia 20/21 października w naszej szkole odbyło się nocowanie dla klasy VIII pod opieką siostry Laury i Pani Kasi Sycz. O godzinie 19:00 wszyscy ze śpiworami zgromadzili się w szkole. Zaraz potem uczniowie wraz z opiekunami udali się do pobliskiego sklepu zrobić zakupy na kolację i śniadanie. Po smakowitej kolacji, którą uczniowie przyrządzili sami, nadszedł czas na główną atrakcję wieczoru – nocne podchody w szkolnym parku. Podzielona na grupy młodzież z wielkim zaangażowaniem rozwiązywała wszystkie zagadki, które w końcu doprowadziły ją do celu – kryjówki ze skarbem. Po zabawie, przyszedł czas na noc filmów w świetlicy szkolnej, a gdy noc ta dobiegła końca, uczniowie udali się na wypoczynek po pełnym emocji wieczorze. Rano, zakończenie nocowania stanowiło (również przygotowane przez klasę) pyszne śniadanie i gofry, po którym wszyscy z zadowoleniem wrócili do domu. Sobotnia noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami oraz dobrą zabawą. Uczniowie z pewnością zapamiętają ją na długo!

21 października, 2023